امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاده زیبا کوه های آلپ

جاده زیبا کوه های آلپ

اگر از آن دسته از افرادی هستید که همیشه به دنبال مکان های بکر و زیبایید جاده زیبا کوه های آلپ یکی از گزینه های مناسبی هست که قطعا با تماشای آن نهایت لذت را خواهید برد.در ادامه مطلب شما را با جاده زیبا کوه های آلپ بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
وقتش رسیده در اینجا سری به ارتفاعات کوه های آلپ کشور تور اتریش بزنیم که به جرات می توان گفت زیبا ترین و در عین حال مرتفع ترین جاده را درون خود جای داده است.
با دیدن عکس های جاده زیبا کوه های آلپ متوجه خواهید شد که به صورت کاملا طبیعی کوه های آلپ باز و جاده ای از درون آن به وجود آمده که نمایانگر زیبایی و عظمت کوه اروپایی نیز می باشد.
این جاده ی دیدنی با ارتفاع 3798 متری خود از زمین بین یخچال های طبیعی منظره ای تکرار نشدنی را به شما نشان می دهد که تا آخر عمر برایتان تکرار نخواهد شد.
 
 
چند دقیقه تصور کنید در جاده کوه آلپ در حال رانندگی هستید به هر سمتی نگاه می کنید طبیعت و حیوانات نادری همچون بز کوهی در منطقه ی حفاظت شده ی پارک تونر را مشاهده و از مسیر خود لذت می برید.
این جاده بینظیر که گروسگلوکنر نام دارد  رانندگی و ماجراجویی را برای ماجراجویان محیا کرده است.این جاده از ماه های مه تا اکتبر باز و هر ساله هزاران توریست از سر تا سر جهان برنامه سفر خود را به گونه ای تنظیم می کنند که حتما دراین چندین ماه طبیعت بکر و شگفت انگیز را از نزدیک لمس کنند و از نزدیک شاهد طبیعت کوهستانی با ارتفاعات سربه فلک کشیده باشند.
 
 
در ادامه ی مطلب جاده ی زیبا کوه های آلپ عکس های مختلفی را در اختیارتان خواهیم گذاشت تا بتوانید مطالب گفته شده را بهتر درک و لمس کنید.
 
 
درج نظر