شاد ترین قبرستان دنیاگردشگران تور رومانی توجه داشته باشند شاد ترین قبرستان دنیا با سنگ قبر های متفاوت و آبی رنگ خود گویا مرگ را به شوخی و بازی گرفته اند ، بازی بر مبنای این که هر کس در این بازی زود تری بمیرد ، زود تر می بازد.
جالب بدانید مردم این منطقه زمانی که فرد از دنیا می رود راز ها ، خصوصیات بد و داستان زندگیشان را به صورت خنده دار و باور نکردنی به صورت شعری طنز بر روی سنگ قبرشان می نویسند شاید باورتان نشود و تا نروید باور نکنید.
اگر شخصی در روستای Săpânța بمیرد ،سهمش یک سنگ قبر آبی و رنگارنگ که روی آن نامش ، نقاشی شغل و همچنین نحوه مرگش را می کشند.گردشگران تور لحظه آخری بدانند که برخورد اهالی این روستا به این باور باز می گردد که بعد از مرگ حیاتی جاویدان و پر از شادی در انتظار افراد می باشد و به این معنا نیست که سوگواری نمی کنند ، آنان به نحوه ی خودشان سوگواری می کنند.
ریشه ی این داستان به سال 1935 باز می گردد که استن لون پاتراس نجار وظیفه ی ساخت صلیب را بر عهده و روی آن را نقاشی می کرد.
رسم مردم این روستا بدین صورت است که پس از سه روز عزاداری محلی ها در کافه جمع می شوند و خاطرات و نظرات خود را در مورد شخص متوفی بیان می کنند و در این میان پاتراس سر و پا گوش و به دنبال سوژه ای برای نقاشی می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز شاد ترین قبرستان دنیا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری