امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به چند مرکز خرید زیبا در دهلی

چند مرکز خرید زیبا در دهلی

خرید کردن همیشه بخشی جدا نشدنی از سفر بوده و عاشقان خرید در هر نقطه ای از جهان که بروند به دنبال مرکز خریدهای لوکس و با کیفیت هستند. با این بخش از سایت لحظه آخر همراه باشید تا چند مرکز خرید زیبا در دهلی را به شما معرفی کنیم.
Select citywalk
مرکز خرید Select citywalk بهترین مرکز خرید شهر دهلی است که علاوه بر تعداد زیاد مغازه های پوشاک، دارای امکانات رفاهی و تفریحی خوبی مانند رستوران، کافی شاپ، زمین بازی کودکان و چند سینما می باشد که گردشگران تور دهلی می توانند از این امکانات بهره مند شوند.
, Gurgaon Ambience mall
این مرکز خرید یکی از بزرگ ترین مراکز خرید دهلی است که پر بازدید ترین پیست اسکیت، برترین باشگاه بولینگ و 7 سالن سینمای مجهز را در دل خود جای داده است. البته لازم به ذکر است که هتل leela kempinski که نزد گردشگران تور دهلی شناخته شده می باشد، نیز در طبقه آخر این مرکز خرید قرار دارد.
Dlf emporio
یکی دیگر از چند مرکز خرید زیبا در دهلی مرکز خرید Dlf emporio می باشد. در این مکان شما می توانید انواع پوشاک مارک دار و برند را تهیه کنید. یک نکته جالب توجه که گردشگران تور هند باید بدانند این است که برترین رستوران های جهان در این مرکز خرید شعبه دارند.
The great india palace
این مرکز خرید هم یکی دیگر از مراکز خرید زیبای دهلی است که در آن می توانید خریدهای ارزان و خوبی داشته باشید. فروشگاه های pantaloons نیز در این مرکز خرید وجود دارد.
Ansal plaza
این مرکز خرید زیبا که در جنوب هند ساخته شده دو ویژگی خاص دارد که یکی از آن ها معماری زیبا و چشم نواز آن در فضای داخلی و خارجی است و دومین ویژگی رستوران های معروف و باکیفیت آن است. علاوه بر این ها بخش های تفریحی نیز در این مرکز خرید وجود دارد. 
درج نظر