غذا های معروف اسپانیا




کوسیدو مادریلینو
کوسیدو مادریلینو یکی از غذا های معروف اسپانیا به شمار می رود.زمانی که هوا رو به سردی می رود خورشت کوسیدو پخته می شود ، این خورشت پر از نخود فرنگی ، سبزیجات ، کوریو ، گوشت مخصوص و سوسیس نیز می باشد.



هیوس روتس
بیش تر غذا های اسپانیایی پر گوشت و با سبزیجات هستند.این غذای لذیذ اسپانیایی از سیب زمینی سرخ شده با نمک دریایی پخته می شود و روی آن تخم مرغ قرار می دهند.در رستورانی که این غذا را میل می کنید زرده تخم مرغ را به همراه پوسته با نان سرو می کنند.



بوچدیلو د کالامارس
سفر به شهر مادرید بدون میل کردن ساندویچ های خوشمزه ی آن کامل نمی شود.گردشگران تور اسپانیا توجه داشته باشند پلازا میر مادرید محل اصلی پخت ساندویچ های محلی می باشد. بوچدیلو د کالامارس شامل نان تازه ، ماهی با آرد سرخ شده ، گوجه ، سس مایونز خانگی می باشد که ترکیب خوشمزه را به وجود می آورد.




کالوس لا مادرینا
کالوس لا مادرینا یکی از غذا های محلی خوشمزه به شمار می ورد که در زمستان ها بیش تر پخت می شود.این خورشت خوشمزه در ظرف گلی سرو می گردد که شامل نواری از سیرابی گوساله ، سوسیس و مقداری سس می باشد.



شکلات کوروس کن
کوروس یکی از شکلات های معروف مادرید است که در فصل زمستان با یک فنجان قهوه سرو می کنند.یکی از معروف ترین مکان هایی که می توانید یک دل سیر شکلات کوروس رو میل کنید در ناحیه سان جونز است که بیش از 100 سال قدمت دارد.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر