برترین کشور های گردشگری جهان

دردنیا کشور هایی وجود دارد که هر کدام آن ها از محبوبیت خاص خود را دارند در این میان سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل فهرستی از برترین کشور های گردشگری جهان را ارائه کرد.در ادامه توریست های عزیز را با برترین کشور های گردشگری جهان بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
رتبه اول : تور فرانسه
فرانسه علاوه بر پایتختش پاریس که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند بلکه توریست های زیادی به دلیل وجود قصر های بزرگ و کوچک ، تاکستان های زیبا ، غذا های خوشمزه و سواحل مختلف راهی فرانسه می شوند.جالب بدانید در سال گذشته 85 میلیون گردشگر از فرانسه دیدن کرده اند.
 
 
رتبه دوم : ایالات متحده آمریکا
محصولات آمریکایی همانند موسیقی و فیلم قسمت جدایی ناپذیر از زندگی روز مره  تبدیل شده است.در سال گذشته حدود 77 میلیون گردشگر راهی ایالات متحده ی آمریکا شدند تا از نزدیک با این کشور زیبا آشنا شوند.
 
 
رتبه سوم : تور اسپانیا
قابل توجه گردشگران تور اسپانیا ، این کشور در رده سوم سازمان جهانی گردشگری را به خود اختصاص داده به طوری که در سال گذشته 58 میلیون گردشگر به این کشور سفر کرده اند.اسپانیا با وجود سواحل زیبا ، طبیعت بکر ، بنا های تاریخی متعدد و موزه های شهر مادرید از شهرت خاصی برخوردار بوده است.
 
 
رتبه چهارم : تور چین
چین یکی دیگر از برترین کشور های گردشگری جهان به شمار می رود که در سال گذشته حدود 57 میلیون گردشگر به این کشور سفر کرده اند.چین یکی از کهن ترین تمدن بشر در جهان می باشد که با وجود میراث فرهنگی ، بنا های تاریخی به خصوص دیوار چین سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.
 
 
رتبه پنجم : تور ایتالیا
ایتالیا در سال گذشته پذیرای 51 میلیون گردشگر بوده است.این کشور نامش با پیتزا ، اسپرسو و پاستا پیوند خورده و علاوه بر آن مملو از جاذبه های گردشگری و تاریخی نیز می باشد.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما