جاذبه های طبیعی سوئیس

فرهنگ های مختلف در سوئیس باعث به وجود آمدن جاذبه های طبیعی سوئیس شده است.از یک رو با شرایط آب و هوایی و آثار تاریخی فراوانی که دارد گردشگران مخصوص خود را دارد.جاذبه های طبیعی سوئیس آن را به مقصدی زیبا و ایده آل برای گردشگران تبدیل کرده است که در ادامه با آن بیش تر آشنا خواهید شد.
 
لوسرن و دریاچه ی تور لوسرن
لوسرن شهری مملو از بنا های تاریخی ، میادین سنتی ، خیابان ها باریک پر از فروشگاه های سنتی و نما های رنگ شده است.علاوه بر موارد ذکر شده در این شهر پل هایی از قرون وسطایی وجود دارد که قدمت آن به سال 1333 باز می گردد که به خوبی از آن محافظت شده است.گردشگران تور سوئیس اگر به شهر لوسرن می روید به هیچ عنوان بازدید از دریاچه آن را که در میان کوه های سر به فلک کشیده قرار گرفته را از دست ندهید.
 
 
یکی از جاذبه های طبیعی سوئیس ، پارک ملی سوئیس می باشد که بخشی از ذخیره زیست کره یونسکو را درون خود جای داده است.رودخانه های به رنگ فیروزه و خروشان ، قله های پر شکوه و جنگل های آلپ آن را به مکانی مناسب برای سفر تبدیل کرده است.
 
 
قصر شیلون
این بنای زیبا در یک کلمه می توان گفت شبیه به قصر قصه های شاه پریان می باشد که در کنار دریاچه ژنو که یکی از معروف ترین و زیبا ترین دریاچه های دنیاست روی یک جزیره ی صخره ای بنا گردیده است.با بازدید از قصر شیلون گویا هزار سال تاریخ را به صورت دست نخورده می بینید.
 
 
زرمات و ماترهورن
در واقع زرمات یک دهکده ی آلپی است که در آن هیچ گونه خودرویی رفت و آمد نمی کند.زمانی شیب شدید این کوه برای کوهنوردان بسیار ترسناک بود اما در سال 1865 برای اولین بار توسط کوهنوردی شجاع فتح و از آن پس کوهنوردان زیادی توانستند این کوه را فتح کنند.نا گفته نماند که برای بازدید از این چشم انداز باید هزینه ی زیادی پرداخت کنید.اقامت در زرمات یکی از گران ترین اقامت ها در سوئیس به شمار می رود.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما