آشنایی با شهر وین

بهشت اروپا که تمام موهبت ها را با هم دارد. طبیعت زیبای این سرزمین زبانزد است و انسان ها و طبیعت با صلح و صفا کنار هم زندگی می کنند. آرامش و سکوت از مشخصه های اصلی این شهر است و می تواند برای گردشگران یک خاطره بسیار منحصر به فرد را خلق کند.


گردشگران تور اتریش توجه نمایند ، زمانی که وارد مرز اتریش می شوند در کنار بزرگراهی تابلویی با عنوان (چراغ ها را روشن کنید ) بر می خورند.جالب بدانید در آن تلالو کوه های آلپ و آفتاب درخشان پیام این تابلو را کمی عجیب نشان می دهد.در اتریش رانندگان اتومبیل حتی در روز ها موظفند با چراغ روشن رانندگی کنند.
یکی از نکات آشنایی با شهر وین ، سیستم حمل و نقل و برنامه دقیق روزانه اش می باشد به طوری که افراد می توانند بدون استفاده از وسایل اتومبیل شخصی در کوتاه ترین مدت ممکن خود را به هر قسمت از منطقه برسانند.رسیدن به اتوبوس ، مترو و تراموا کمتر از 5 دقیقه زمان می خواهد.در ایستگاه ها نیز تابلو هایی خواهید دید که نشان می دهد چه زمانی اتوبوس و یا مترو می رسد و همچنین مسافران چه زمانی به مقصد مورد نظر خواهند رسید.
گردشگران تور اروپا بدانند ، با ورود به فرودگاه مسافران می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق چاپی و یا شفاهی از باجه های مربوطه دریافت نمایند.همچنین رزرو هتل در فرودگاه امری ساده می باشد که می توانید بدون هیچ هزینه ی اضافی انجام دهید.اگر هم قصد دارید اتومبیل بگیرید کافیست گواهی نامه بین المللی خود را ارائه و کلید اتومبیل را بگیرید.
مسافران شرقی که به این سرزمین پا می گذارند تا مدت ها فکر می کنند شنوایی خود را از دست داده و گرنه چگونه در این شهر شلوغ صدای بوق اتومبیلی نمی آید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز آشنایی با شهر وین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری