قدیمی ترین فرودگاه های جهان

امروزه در هر استان و شهری فرودگاه های مختلفی احداث کرده اند که برای سفر کردن به این شاهراه ارتباطی نیاز زیادی داریم و نبود آن کار بسیار دشوار و غیر ممکنی می باشد اما در این میان سوال پیش می آید که قدیمی ترین فرودگاه های جهان در کدام کشور ها ساخته شده است ؟ لحظه آخر در ادامه شما را با قدیمی ترین فرودگاه های جهان بیش تر آشنا و جواب سوالتان را خواهد داد.
فرودگاه کالج پارک
گرشگران تور لحظه آخری بدانند که فرودگاه کالج پارک در صدر قدیمی ترین فرودگاه های جهان شناخته شده که در حال حاضر هم فعال می باشد.حتما نام برادران رایت را شنیده اید ، پس جالب بدانید یکی از قدیمی ترین فرودگاه های جهان توسط برادران رایت برای آموزش خلبانی احداث گردیده است.
فرودگاه کالج پارک رکورد های جالبی دارد نظیر ، اولین مسافر زن در سال 1909 در فرودگاه کالج پرواز کرد.

فرودگاه لیونگ بیهد
این فرودگاه که در جنوبی ترین قسمت سوئد واقع گردیده به عنوان دومین فرودگاه قدیمی جهان محسوب می شود.در حال حاضر این فرودگاه توسط دانشگاه هوانوردی لوند برای مقاصد آموزشی مورد استفاده می شود و از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های سوئد محسوب می گردد که سالانه حدود 90000 پرواز در این فرودگاه انجام می گردد.

فرودگاه هامبورگ
گردشگران تور آلمان مطلع باشند که این فرودگاه یکی از معتبر ترین و بهترین فرودگاه های جهان به شمار می رود که در سال 1911 افتتاح گردیده و در لیست قدیمی ترین فرودگاه ها رتبه سوم را از آن خود کرده است.
در حال حاضر فرودگاه هامبورگ یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های آلمان می باشد که در سال 2015 بیش از 15 میلیون مسافر پرواز داشته است.

فرودگاه شورهام
فرودگاه شورهام در سال 1911 در انگلستان افتتاح گردید و در سال 1913 جان آلکوک اولین نفری که توانست بر فراز اقیانوس اطلس پرواز کند از فرودگاه شورهام استفاده کرد.جالب تر از آن ترمینال آرت دکو که در سال 1936 افتتاح شد هنوز هم فعال می باشد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما