بزرگ ترین آینه جهان

دریاچه سالاردو ییوتی ملقب به بزرگ ترین آینه جهان نام بزرگ ترین کویر نمک دنیا به شمار می رود که در آمریکای جنوبی قرار گرفته است. در ادامه گردشگران طبیعت دوست را با بزرگ ترین آینه جهان بیش تر آشنا خواهیم کرد.
 
 
آینه طبیعی
 
 

دریاچه سالاردو ییوتی

زمانی که به بزرگ ترین آینه جهان سفر می کنید و به خصوص در زمان رانندگی حس می کنید بین آسمان و زمین پرواز می کنید. این دریاچه که همچون آینه ای عظیم می درخشد مکان مناسبی برای عکس های هنری محسوب می گردد.

بولیوی که یکی از کشور های محصور در خشکی در مرکز آمریکای جنوبی قرار گرفته و مساحت آن 10.582 کیلومتر مربع می باشد. این کویر پهناور در نزدیکی رشته کوه آند و همچنین 3656 متری سطح دریا واقع گردیده که در بعضی از نقاط عمق نمک آن به 10 متر نیز می رسد.

 
 
آینه ای زبا در بولیوی
 
 
گردشگران تور لحظه آخری بدانند از تفریحات کویر سالاردو ییوتی می توان تماشا کویر ، آفتاب گرفتن ، تماشای حیوانات ، عکاسی ، تماشای ستارگان ، قدم زدن ، تفریح در گورستان قطار و لوکوموتیو ، گودال های آتشفشانی ، خوش گذرانی و تفریح در اطراف کویر ، اقامت در کویر و تماشای غروب و طلوع خورشید نیز اشاره کرد.
 
 
آینه های طبیعی جهان
 
 
گردشگران تور کویر توجه داشته باشند ، در سال های اخیر به دلیل توجه زیاد به کویر سالاردو ییونی بین توریست ها در سر تا سر جهان امکانات تفریحی رفاهی زیادی تدارک دیده اند.
 
 
دریاچه نمک
 
 
در سال های 1993 تا 1995 میلادی هتل هایی در اطراف کویر ساختند اما به دلیل این که تهیه مصالح در کویر سالاردو ییونی دشوار بود و همچنین گردشگران استقبال زیادی کردند ، اقامتگاه ها را با بلوک های نمک سنگ ساختند ، البته بدانید این اقامتگاه ها با چندین دیوار و سقف کوچک جمع و جور ساخته شده اند به همین خاطر بر جذابیت آن افزوده است.
 
 
آینه
 

تصاویر جذاب دریاچه سالاردو

 
 
دریاچه سالاردو
 
دریاچه زیبای سالاردو
 
سالاردو
 
دیاچه نمک
 
دریاچه های نمک معروف ینا
 
دریاچه سالاردو بیوتی
 
دریاچه سالاردو بیوتی در آمریکای جنوبی
 
دریاچه های نمک در دنیا
 
جاذبه های طبیعی
 
عکس های آینه طبیهی
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما