جزیره مخوف عروسک ها

جزیره مخوف عروسک ها به طور حتم یکی از مقاصد عجیب گردشگری به شمار می رود که گردشگران کمی جرات بازدید از آن را خواهند داشت.اگر با عروسک آنابل آشنایی داشته باشید داستان این جزیره مخوف عروسک ها تقریبا همانند این می باشد.در ادامه ماجراجویان عزیز را بیش تر با این جزیره آشنا خواهیم کرد.


گردشگران تور  لحظه آخری توجه داشته باشند که این جزیره  اسرار آمیز فاصله ی کمی با مکزیکوسیتی دارد که با وجود ساکنین عجیب خود به یک جزیره ی بسیار مخوف و ترسناک تبدیل گردیده است.جالب بدانید جمعیت این جزیره هولناک را عروسک های ترسناک و زشت تشکیل داده اند و تا سال 2001 میلادی تنها یک پیر مرد در جزیره مخوف عروسک ها سکونت داشته است.
اگر از آن دسته افرادی هستید که به فیلم های ترسناک و مکان های ترسناک علاقه دارید بازدید از این جزیره را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا در هیچ مکان و منطقه ای مناظری به این شکل پیدا نخواهید کرد.
جزیره گورستان عروسک ها ، تشکیل شده از عروسک هایی که گوشه کنار آویزان شده اند ، فرقی نمی کند آن دسته از گردشگران با دل و جراتی باشید یا خیر زمانی که پا به این جزیره ی مخوف می گذارید ترس تمام وجودتان را خواهد گرفت به همین دلیل موجب شده این جزیره به عنوان یکی از ترسناک ترین مناطق توریستی دنیا شناخته و جایگاه خود را در صدر عجیب ترین های گردشگری حفظ کند.
مسافران تور مکزیک توجه داشته باشند که این جزیره ی مخوف در قسمت جنوبی مکزیکوسیتی واقع و امروزه به عنوان یکی از پر بازدید و همچنین پر تردد ترین منطقه گردشگری شناخته شده است.داستان این جزیره بر این قرار است که بیش از نیم قرن پیش مردی به نام دون ژولیان سانتانا جسم بی جان دختر بچه ای را از داخل کانال از آب بیرون می کشد و پس از مدتی عروسکی بر روی آب شناور بود را از آب بیرون کشید و آن را روی یک تنه ی درخت آویزان کرد.وی اعتقاد داشت روح دختر بچه با این کار به آرامش خواهد رسید به همین خاطر دون ژولیان به عنوان شکارچی عروسک ها رها شده و منطقه را زیر پا گذاشت و صد ها عروسک اسرار آمیز را در این منطقه جمع آوری کرد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز جزیره مخوف عروسک ها
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری