پیشگیری ورم پا در سفر های هوایی

در سفر های طولانی هوایی ممکن است درد کمر ، درد در عضلات و ورم پا برای شما پیش آید که کام مسافران را تلخ کند اما ما در این قسمت قصد داریم شما را با چند نکته در مورد پیشگیری ورم پا در سفر های هوایی آشنا سازیم تا در سفر های طولانی هوایی دچار چنین مشکلاتی نشوید.1. حرکت در هواپیما :
نکته اول برای پیشگیری ورم پا در سفر های هوایی بیش از 6 ساعت بلند شدن و حرکت در راهروی هواپیما می باشد که با این کار خون در بدن شما جریان پیدا کرده و از کمر درد ، ورم پا و زانو درد به سرعت پیشگیری می کند.2. بلند کردن پاهایتان در هواپیما :
اگر توجه داشته باشید صندلی های هواپیما یه صورتی تهیه شده است که زیر پایی برای هر نفر تعبیع شده که سعی کنید در مدت زمان پرواز از آن استفاده و پا های خودتان را کمی بالا تر از کف هواپیما نگهدار دارید این کار از جمع شدن خون در پاهایتان جلوگیری می کند.3. قرار دادن لوازم در کابین :
از قرار دادن لوازم مانند ساک دستی ، کیف و غیره در زیر پاهایتان جدا خوداری نمایید به دلیل اینکه با قرار دادن آن در زیر پا فضای حرکتی کمو باعث پا درد شدید می گردد پس بهتر است وسایلتان را در کابین بالا قرار دهید.4. استفاده از توپ گلف :
اگر از بلند شدن های مکرر در هواپیما خسته می شوید می توانید یک توپ گلف را در زیر پای خود قرار داده و آن را بغلتانید که تاثیر این کار در جلوگیری از درد پا و ورم پا به شدت تاثیر گذار است.5. نوشیدن آب :
در سفر های طولانی مدت به دفعات آب زیاد بنوشید زیرا کم آبی در بدن تاثیر زیادی در گرفتن عضلات شما دارد و زمانی که نشسته اید آب بدنتان بیش تر کاهش می یابد و باعث درد در عضلات می شود ، همچنین این کار باعث می شود به دفعات از جای خود بلند شده و به دستشویی بروید.
مسافران عزیز برای اطلاعات پرواز سفرهایتان می توانید وب سایت لحظه آخر منبع معتبری در نظر بگیرید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پیشگیری ورم پا در سفر های هوایی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
زیبا 14 آبان 1397
0
ممنون از موارد خوبی که در مورد پیشگیری ورم پا در سفر های هوایی دادین
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری