لغو ویزای صربستان

ویزای توریستی صربستان در تاریخ 31 مرداد ماه سال 1396 برای اتباع ایرانی و هندی لغو و برداشته شد از این پس ایرانیان بدون ویزا می توانند به صربستان به آسانی سفر کنند.خبر لغو ویزای صربستان توسط دفتر مطبوعاتی صربستان در روز سه شنبه 31 مرداد ماه اعلام گردید ، از این پس اتباع ایرانی و هندی بدون اخذ ویزا می توانند به صربستان سفر کنند.علت این تصمیم به دلیل جذب توریست ایرانی و هندی برای منافع گردشگری صربستان و افزایش سفر های توریستی به این کشور اروپایی می باشد.
به گفته ی دولت صربستان با لغو ویزای صربستان ، افزایش توریست های ایرانی و هندی و سرمایه گذاران فضای اقتصادی بسیار خوبی را برای صربستان و همچنین رشد مناسبات این دو کشور در پیش خواهد داشت.
بر اساس آمار نسبی ، مراودات اقتصادی هند و صربستان 150 میلیون دلار و مراودات اقتصادی ایران و صربستان 20 میلیون دلار می باشد به همین دلیل با لغو ویزای صربستان سفر های توریستی این کشور بیش تر خواهد شد.
جمهوری صربستان در قسمت جنوب شرقی اروپا و با جمعیت 10 میلیون نفری از قسمت شمال با مجارستان ، از قسمت غرب با مونته‌نگرو و بوسنی و هرزگوین و کرواسی  ، از قسمت شرق با رومانی و بلغارستان و همچنین در قسمت جنوبی با مقدونیه و آلبانی همسایه می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز لغو ویزای صربستان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
آتریسا 14 آبان 1397
3
کجای کارید که دیگه از لغو ویزای صربستان خبری نیست و می خوان ویزا دارش کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری