امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به لغو ویزای صربستان

لغو ویزای صربستان

ویزای توریستی صربستان در تاریخ 31 مرداد ماه سال 1396 برای اتباع ایرانی و هندی لغو و برداشته شد از این پس ایرانیان بدون ویزا می توانند به صربستان به آسانی سفر کنند.
 
 
خبر لغو ویزای صربستان توسط دفتر مطبوعاتی صربستان در روز سه شنبه 31 مرداد ماه اعلام گردید ، از این پس اتباع ایرانی و هندی بدون اخذ ویزا می توانند به صربستان سفر کنند.علت این تصمیم به دلیل جذب توریست ایرانی و هندی برای منافع گردشگری تور صربستان و افزایش سفر های توریستی به این کشور اروپایی می باشد.
به گفته ی دولت صربستان با لغو ویزای صربستان ، افزایش توریست های ایرانی و هندی و سرمایه گذاران فضای اقتصادی بسیار خوبی را برای صربستان و همچنین رشد مناسبات این دو کشور در پیش خواهد داشت.
بر اساس آمار نسبی ، مراودات اقتصادی هند و صربستان 150 میلیون دلار و مراودات اقتصادی ایران و صربستان 20 میلیون دلار می باشد به همین دلیل با لغو ویزای صربستان سفر های توریستی این کشور بیش تر خواهد شد.
جمهوری صربستان در قسمت جنوب شرقی اروپا و با جمعیت 10 میلیون نفری از قسمت شمال با مجارستان ، از قسمت غرب با مونته‌نگرو و بوسنی و هرزگوین و کرواسی  ، از قسمت شرق با رومانی و بلغارستان و همچنین در قسمت جنوبی با مقدونیه و آلبانی همسایه می باشد.

نظرات مردم درباره لغو ویزای صربستان

آتریسا 14 آبان 97
3
کجای کارید که دیگه از لغو ویزای صربستان خبری نیست و می خوان ویزا دارش کنند
درج نظر