شهر تاریخی آسپندوس

آنتالیا امروزه یکی از مقاصد گردشگری محبوب از نظر گردشگران توو ترکیه به شمار می رود که دارای مراکز توریستی ، تفریحی ، موزه ها و جاذبه های تاریخی زیادی نیز می باشد.آنتالیا در کشور ترکیه ، در خلیج آنتالیا و از بزرگ ترین شهر مدیترانه ی غرب در می باشد که ساختار آن به صورت تاریخی و مدرنیته ،که زیبایی آن را دو چندان کرده است.در این قسمت شما را با با زیبا ترین شهر آنتالیا به نام ، شهر تاریخی آسپندوس آشنا خواهیم کرد.
 
 
شهر تاریخی آسپندوس در 74 کیلو متری شرق آنتالیا واقع شده است ، این شهر سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده است به خصوص گردشگران علاقه مند به تاریخ یک نیم روز کامل را برای بازدید از این شهر تاریخی زمان می گذارند.
شهر تاریخی آسپندوس به عنوان یک تئاتر رومی از بهترین اثر بر جای مانده از تماشا خانه های رومی می باشد که در تمامی دنیا شناخته شده است که یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا به شمار می رود.
اوج شکوه و دوران طلایی این شهر در قرن های دوم و سوم بوده است که بیش ترین آثار به جای مانده در این دوران ساخته شده اند. این تئاتر دیدنی با گنجایش 15 هزار نفری امروزه به بهترین شکل مرمت شده است علاوه بر آن سازه های دیگر در شهر تاریخی آسپندوس چشم هر گردشگری علاقه مند به تاریخ را به خود مجذوب می کند.
اگر به تور آنتالیا سفر می کنید و هم چنین از آن دسته افرادی هستید که به تاریخ علاقه ی زیادی دارید بازدید از این شهر تاریخی زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید و یک نیم روز زمان بزارید ، برای دسترسی به این شهر می توانید از طریق اتوبوس و یا تاکسی و یا لیدر تور ها به شهر آسپندوس برسید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شهر تاریخی آسپندوس

رویا 13 آبان 97
4
شهر تاریخی آسپندوس یهک جاذبه خوب و متفاوتی هست بازدیدش رو به همتون پیشنهاد می کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما