مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه

زمانی که حرف سفر به میان می آید هر کس بنا به سلیقه ای که دارد خواسته های متفاوتی هم دارند ، یک نفر به دنبال آرامش و یک نفر به دنبال مکان های هیجان انگیز می باشد.مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه برای آن دسته از افرادی که به دنبال هیجان هستند گزینه ی مناسبی می باشد.در ادامه ی مطلب گردشگران ماجراجو و اهل هیجان را با مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه آشنا خواهیم کرد.


مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین شهر اردبیل بر روی رودخانه ی خیاوچایی و پارک جنگلی مشگین شهر ساخته شده است که سالانه پذیرای گردشگران تور داخلی و توریست های خارجی می باشد.
این پل 2 متر عرض و به تعداد روز های سال یعنی 365 متر طول دارد و همین موضوع باعث شده به عنوان طولانی ترین پل معلق خاورمیانه شناخته شود.ارتفاع این پل 80 متر و به یک گذرگاه هیجان انگیز تبدیل شده است و طرفداران آن از همه سنین می باشند.
پل مشگین شهر اولین پل تفریحی معلق محسوب می گردد که ایده ی ساخت و طراحی آن توسط مهندس گنجعلی بیگ مطرح شده است.
گردشگران عزیز تور اردبیل بدانند که این پل در تاریخ 26 اردیبهشت سال 1394 رونمایی و به یکی از جاذبه های پر طرفدار اردبیل تبدیل شد.یکی از تفریحات هیجان انگیزی که گردشگران عزیز می توانند در کنار پل معلق داشته باشند استفاده از زیپ لاین این مجموعه است که از دره ی عمیق می گذرد و می توانید آدرنالین خالص را تجربه نمایید.
گردشگرانی که قصد دارند چند روزی را در مشگین شهر بمانند می توانند در مهمان سرا ها ، خانه های محلی و هتل های این منطقه اقامت داشته باشند.
بازدیدکنندگان در هر زمانی می توانند پل معلق را ببینند منتهی توجه داشته باشید اوایل بهار تا اوایل پاییز مناسب ترین زمان می باشد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما