مرتفع ترین پل معلق خاورمیانهمرتفع ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین شهر اردبیل بر روی رودخانه ی خیاوچایی و پارک جنگلی مشگین شهر ساخته شده است که سالانه پذیرای گردشگران تور داخلی و توریست های خارجی می باشد.
این پل 2 متر عرض و به تعداد روز های سال یعنی 365 متر طول دارد و همین موضوع باعث شده به عنوان طولانی ترین پل معلق خاورمیانه شناخته شود.ارتفاع این پل 80 متر و به یک گذرگاه هیجان انگیز تبدیل شده است و طرفداران آن از همه سنین می باشند.
پل مشگین شهر اولین پل تفریحی معلق محسوب می گردد که ایده ی ساخت و طراحی آن توسط مهندس گنجعلی بیگ مطرح شده است.
گردشگران عزیز تور اردبیل بدانند که این پل در تاریخ 26 اردیبهشت سال 1394 رونمایی و به یکی از جاذبه های پر طرفدار اردبیل تبدیل شد.یکی از تفریحات هیجان انگیزی که گردشگران عزیز می توانند در کنار پل معلق داشته باشند استفاده از زیپ لاین این مجموعه است که از دره ی عمیق می گذرد و می توانید آدرنالین خالص را تجربه نمایید.
گردشگرانی که قصد دارند چند روزی را در مشگین شهر بمانند می توانند در مهمان سرا ها ، خانه های محلی و هتل های این منطقه اقامت داشته باشند.
بازدیدکنندگان در هر زمانی می توانند پل معلق را ببینند منتهی توجه داشته باشید اوایل بهار تا اوایل پاییز مناسب ترین زمان می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.