امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مکان های زیبا بحرین

مکان های زیبا بحرین

در واقع پادشاهی بحرین جامعه ای چند قومیتی است که به عنوان یکی از کشور های توریستی خاورمیانه محسوب می شود.مکان های زیبا بحرین باعث شده سالانه گردشگران زیادی از سر تا سر جهان به این کشور سفر کنند.این کشور با دارا بودن مساجد ، بازار های سنتی و تپه های باستانی شکل توریستی محبوبی به خود گرفته است. در ادامه گردشگران عزیز را با مکان های زیبا بحرین بیش تر آشنا خواهیم کرد.


منامه
گردشگران تور لحظه آخری قبل از هر چیزی بدانند که منامه در سال 2012 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب انتخاب و سنت های پیشین خود را معماری جدید ادغام کرد.زمانی که به بازار باب البحرین می روید نمایی از بحرین سنتی را به وضوح خواهید دید.مسجد الفاتح که کاملا از سنگ مرمر ساخته و طراحی شده با وجود گنبد فایبرگلاسش بینندگان را به سمت خود خیره می کند.

ریفا
ریفا در مرکز جزیره بحرین واقع گردیده که درون خود گنجینه های تاریخی بسیاری را جای داده است.از مکان های زیبا بحرین می توان به قلعه گلی ریفاست اشاره کرد که قدمت آن به قرن 19 باز می گردد.گردشگران تور مابقی کشورها که قصد خرید سوغاتی را دارند بازار بوکوورا و بازار ریفا مکان مناسبیت و می توانند اشیای سفالی و لباس های محلی زیبایی را خریداری نمایند.

محرق
محرق که تا سال 1932 پایتخت بحرین بود شهری جزیره ای می باشد که در سال های اخیر اطراف آن را جزیره های مصنوعی ساخته اند.امروزه با ایجاد مکان های جدید با کاربری هتل ، مسکونی و پلاژ ها شکل مدرنی را به خود گرفته است.در بازار سنتی شهر که سوق نام دارد می توانید صنایع دستی محلی تهیه کنید و انواع غذا های سنتی را میل کنید.در گوشه کنار فریج ال بین علی سازه های به سبک معماری قدیمی بحرینی را خواهید دید.
درج نظر