صدور ویزای گردشگری در فرودگاه تبریز

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز، گفت: می توانیم موافقت وزارت خارجه را برای صدور ویزا برای هر تعداد گردشگر اخذ کنیم و محدودیتی برای ویزای گردشگری وجود ندارد.

اسماعیل بابایی در جلسه شورای عالی سیاست گذاری گردشگری آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه باید برای چشم انداز گردشگری تبریز ۲۰۱۸ نگاه نرم افزاری و سخت افزاری داشته باشیم، اظهار داشت: برخی مشکلات اجرایی و فرهنگی داریم، که مهم ترین آن، بهبود نوع برخورد با توریزم و نوع نگاه به پروژه ۲۰۱۸ تبریز است.

وی، آفریقای جنوبی را بهترین نمونه برای مطالعه توسعه گردشگری برای توسعه هتل با کمترین هزینه و کمترین زمان عنوان کرد و افزود: باید بتوانیم به سرعت مهمانسراهای کوچک ۵ ستاره را در تبریز توسعه دهیم.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز، با بیان اینکه در آینده می تواند سایر شهرهای کشور به عنوان شهر گردشگری جهان اسلام انتخاب و معرفی شود، گفت: نگاه را باید از تبریز ۲۰۱۸ به شمالغرب تغییر دهیم و با سایر استان ها هم برای تبادل گردشگر همکاری داشته باشیم.

بابایی به صدور ویزای گردشگری در فرودگاه تبریز و نوردوز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در این مرزها برای ۱ ماه تا ۲ ماه ویزای سریع و گردشگری صادر می شود.

وی تصریح کرد: می توانیم موافقت وزارت خارجه را برای صدور ویزا برای هر تعداد گردشگر اخذ کنیم و محدودیتی برای ویزای گردشگری وجود ندارد.

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز، با اشاره به امکانات کم دفاتر فرودگاه و مرز نوردوز برای صدور ویزای گردشگری، اظهار داشت: باید سخت افزار لازم برای تجهیز و نیروی انسانی دفاتر صدور ویزا حل کنیم.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر