امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به شرایط تحصیل در اکراین

شرایط تحصیل در اکراین

موسسه علم و دانش در اکراین با مجوز رسمی و با گذراندن دوره های زبان در اکراین به صورت نیمه وقت و یا پاره وقت و با توجه به تخصص شما در شرکت ها ، موسسات ، مراکز فروش ، فروشگاه ها و دیگر قسمت ها متقاضیان را استخدام می کنند. در ادامه این مطلب لحظه آخر را همراهی کنید تا با شرایط تحصیل در اکراین بیش تر مطلع شوید.
 
 
تمامی دانشگاه های اکراین دولتی و در سطح بالایی می باشد و شهریه آن به دلیل حمایت دولت و اختصاص بودجه به دانشگاه ها نسبت به کشور های دیگر ارزان تر می باشد. در عین تحصیلات در سطح بالا و عالی به دانشجویان ارائه می شود زیرا اکراین و روسیه در زمان اتحادیه شوروی بسیار توسعه یافت و طبق قوانین دنیای مدرن به پیشرفت عالی خود ادامه داد.
جالب است بدانید که امنیت دانشجو از زمان رسیدن به مقصد تا هنگام برگشت تامین خواهد شد. دانشجو به هنگام رسیدن به فرودگاه توسط نماینده از فرودگاه به دانشگاه انتقال داده می شود و پس از ثبت نام تکمیلی به خوابگاه منتقل می گردد. همچنین در طول تحصیل دانشجویان خارجی توسط یک تیم متخصص در دانشگاه هدایت و راهنمایی و به تمامی مشکلات آن ها رسیدگی می شود و خوابگاه های دانشجویی دارای یک سیستم امنیتی و محدودیت زمان برای مهمانان می باشد تا برای دانشجویان زندگی خوبی را فراهم نمایند.
مردم اکراین مردمی بسیار آرام و صلح جویی هستند و شهر های آن دارای سیستم قدرتمند امنیت پلیس هستند. همچین نژاد پرستی در هیچ قسمت آن به چشم نمی خورد. برخورد مردم تور اکراین با خارجی ها بسیار خوب و با احترام می باشد به همین دلیل شرایط تحصیل در اکراین بسیار آسان می باشد.
شرایط تحصیل در اکراین مانند دیگر نظام های تحصیلی اروپایی و آمریکا می باشد که 4 سال دوره کارشناسی و 2 سال دوره کارشناسی ارشد و دکترای 2 تا 3 ساله می باشد.
هزینه زندگی دانشجویی در اکراین :
هزینه خورد و خوراک ماهیانه به مبلغ 150 دلار
هزینه اجاره خانه مسکونی به مبلغ ماهیانه 300 دلار
همچنین تمامی دانشگاه های اکراین دارای خوابگاه می باشند که با هزینه کمتری می توانید از آن استفاده نمایید.

نظرات مردم درباره شرایط تحصیل در اکراین

فرهاد هامونی 27 تیر 96
2
اگر شرایط تحصیل مدارک مور نیاط همچنین هزینه ثبت نام و شهریه های دانشگاه را هم بگید ممنون میشم
الهام 14 تیر 96
2
من اکراین رفتم واقعا همینجور هست مردم خیلی خوب و خوش برخوردی داره
یکتا 14 تیر 96
0
جای مورد اطمینانی برای اقدام می تونید معرفی کنید ؟
درج نظر