در ۱۰ روز گذشته، ۵۰ هزار نفر از کیش بازدید کردند

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از ورود ۵۰ هزار گردشگر داخلی و خارجی در ۱۰ روز گذشته به جزیره کیش خبر داد.

محمد محب خدایی روز شنبه اظهار کرد:
بر اساس آمارهای اعلام شده از یکم تا دهم دی ماه ۳۰۹ سورتی پرواز در مسیر کیش و شهرهای مختلف کشور انجام شده است که ۴۱ هزار مسافر از این طریق وارد کیش شده‌اند.
وی افزود: «چهار هزار و ۱۴۹ گردشگر خارجی نیز در این مدت توسط ۳۷ پرواز به جزیره کیش سفر کردند و تعطیلات سال نو میلادی را در این جزیره گذراندند.»

محب خدایی اضافه کرد: «رشد ۱۲ درصدی مسافران داخلی و۱۰ درصدی گردشگران خارجی در مقایسه با سال گذشته بیانگر رونق گردشگری در جزیره کیش است.»

به گفته معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، در ۱۰ روز گذشته چهار هزار و۴۶ مسافر از مسیر دریایی به کیش سفرکرده‌اند و ۴۰۹ خودرو نیز از شهرهای مختلف کشور وارد کیش شده‌اند.
وی اظهار داشت: «تردد این تعداد خودرو در ۱۰ روز نخست دی ماه نشان می‌دهد بسیاری از خانواده‌ها با خودروی شخصی جزیره کیش را به عنوان مقصد سفرهای خود برمی‌گزینند و این در حالی است که در سال‌های گذشته تنها در ایام نوروز شاهد سفر خانواده‌ها با خودرو به کیش بودیم.»

محب خدایی تصریح کرد: «در ۹ ماهه امسال بیش از ۱۲۰ هزار گردشگر خارجی وارد جزیره کیش شده‌اند که درمقایسه با سال گذشته این آمار ۲۴ درصد رشد داشته است. این میزان رشد گردشگری خارجی درسال جاری خبر از روزهای بهتری برای این جزیره مرجانی درعرصه رقابت با رقبای قدرتمند خود در منطقه می‌دهد.»

روند صعودی ورود گردشگران داخلی و خارجی به جزیره کیش درحالی افزایش یافته که هنوز تا تعطیلات نوروز بیش از دو ماه و نیم باقی مانده است.

منبع: ایرنا

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز در ۱۰ روز گذشته، ۵۰ هزار نفر از کیش بازدید کردند
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
سارا 13 دی 94
0
چقدر خوب گردشگری ایران رونق پیدا کنه روز به روز
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.