ایران پنجمین مقصد در 2016

اعلام کرد ایران پنجمین مقصد2016 Travel & Leisure  نشریه معتبر 2016

نشریه  معتبرگردشگری   در گزارشی 50 مقصد مهم و اصلی  سال آینده میلادی  را معرفی کرد.Travel & Leisure
به گزارش «دنیای اقتصاد» در این گزارش ایران به‌عنوان پنجمین مقصد سال 2016 معرفی شده است. نویسندگان Travel & Leisure عوامل مختلفی را به‌طور جامع و دقیق مورد بررسی موشکافانه قرار دادند تا براساس آن فهرستی از کشورها به‌عنوان بهترین مقصد گردشگری در سال آینده فراهم کنند. اما باید دید کدام‏یک از این کشورهای ارزشمندِ تحت بررسی می‏تواند به‌عنوان هیجان‏انگیزترین گزینه برای شبکه‏ نویسندگان و محققان جهانی انتخاب شود؟ و کدام کشورها در فهرست بهترین‏ها برای گردشگرهای حرفه‏ای قرار خواهند گرفت؟ کدام مقاصد کلاسیک و سنتی گردشگری با جذابیت‏های جدید و تازه در این فهرست ظاهر شده‏اند؟ کدام یک از حوادث جهانی و تغییرات در محدودیت‏های مسافرتی باعث شده تا برخی مقاصد و کشورهای خاص گزینه‏های مناسب‏تر و خوش‏مسیرتری تشخیص داده شوند؟
براساس آنچه محققان این نشریه اعلام کرده‏اند، فهرست گردشگری امسال تنوعی وسیع دارد؛ از جزایر آندامان (که حتی اقیانوس‏نوردی چون ژاک کوستا را تحت تاثیر قرار داده) تا خطوط ممتد، بکر و ناب سواحل کارائیب و همچنین 9ساحل تماشایی دیگر با مناظر زیبا، ماسه و آفتاب. برای مشتاقان غذاهای متنوع، این پژوهشگران و متخصصان فهرستی جامع از شهرها را فراهم کرده‏اند: از غنت در بلژیک (که گروهی آشپز جوان، انقلابی را در آشپزی نوید داده‏اند و برنامه‏های وسیع و گسترده‏ای در سالن‏های غذاخوری برپا خواهد شد) تا آرهوس، شهر کاریزها در دانمارک، شهری که از سایه کپنهاگ بیرون آمده، مستقل شده و سه رستوران فوق‏العاده میشل‏استار را در خود جای داده است. بررسی نقاطی که پیش از این نادیده گرفته شده‏اند در این گزارش، نشان می‏دهد که این مقاصد ارزش بازنگری دوباره را به‌عنوان مقصد جدید دارند. مثلا شهر کوچک دوچرخه‏دوستِ ریچموند در ویرجینیا، معماری شگفتی‏آوری دارد؛ جلوه‏های هنری رو به رشد، تنوع فزاینده در غذاها و یک هتل با طراحی جدید از دیگر جذابیت‏های این شهر به شمار می‏رود. تغییرات و تجدید ساختارها در دیترویت نیز از نگاه کاوشگرانه تهیه‏کنندگان این گزارش دور نمانده است؛ برای مثال، رشد دوباره زندگی در ساختمان‌های متروکه (شامل بازسازی یک هتل که مرکز خریدی را در بستری تاریخی راه‏اندازی کرده است) باعث شد تا این مقصد به‌عنوان مقصدی شایسته در این فهرست آورده شود.  این گزارش اضافه کرده است که فضای جغرافیای سیاسی و اخیرا توافق‏ هسته‏ای ایران با شورای امنیت سازمان ملل مجموعه‏ای از فرصت‏ها را فراروی شهروندان آمریکایی گشوده است تا از مناطق مختلف تهران، این پایتخت جهانی و نیز مساجد کاشان دیدن کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره ایران پنجمین مقصد در 2016

فرهاد 16 آذر 94
0
مناطق و مساجد ، همین و بس .ایران غیر از اینها هیچ جاذبه توریستی دیگه ای نداره.!!! در اصل ایران بیشتر از همه جای دنیا، نقاط تاریخی و باستانی و سواحل و جزایر زیبا و خیلی جاذبه دیگه داره. تنها چیزی که نداره روح هستش. و انسان هم داره ولی اونا خیلی وقته لبخند نمیزنن و شادی روح اونها رو ترک کرده. در و دیوار قلعه ها و مساجد خالی و بدون روح ،هیچوقت برای هیچ توریستی جذاب نبوده و نخواهد بود.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور مشهد 11 مهر 99
4 شب
آتا آتا
آتا آتا
گردشگر زمان
11 مهر - 15 مهر

تور کیش 12 و 15 و 23 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
معراج گشت
12 مهر - 26 مهر

تور کیش 12 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
رادین گشت پایتخت
12 مهر - 15 شهریور

تور قشم 12 مهر 99
5 شب
معراج معراج
معراج معراج
دانیار سفر پارسیان
12 مهر - 17 مهر

تور کیش 10 و 11 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
افق بال فرشتگان
11 مهر - 14 مهر

تور زمینی مشهد 16 مهر 99 ویژه اربعین
2 شب
قطار ... قطار رجا
قطار ... قطار رجا
ندا پرواز
16 مهر - 19 مهر

تور مشهد 19 و 20 مهر 99
3 شب
تابان تابان
کاسپین کاسپین
قصر شایان
19 مهر - 23 مهر

تور مشهد 11 مهر 99
4 شب
کاسپین کاسپین
کاسپین کاسپین
دانیار سفر پارسیان
11 مهر - 15 مهر

تور کیش 12 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
گردشگر زمان
12 مهر - 15 مهر

قشم 21 مهر 99
3 شب
آتا آتا
زاگرس زاگرس
آذربال ایرانیان
21 مهر - 24 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما