برقراری مجدد تورهای گرجستان

📅 بروزرسانی : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ بازدید : 575
واکسن های مورد قبول کشور گرجستان
شرایط سفر به گرجستان در کرونا

قطعا بسیاری از گردشگران ایرانی منتظر اعلام خبر بازگشایی تور گرجستان بودند، حال وقت آن رسیده است که به عنوان اولین رسانه این خبر خوش را به شما بدهیم و بگوییم که امکان سفر به کشور گرجستان برایتان فراهم شد. همان طور که اطلاع دارید سفر به گرجستان از 8 اسفند 98 برای ایرانی ها غیرممکن شد اما تورهای مسافرتی این کشور از امروز بازگشایی شده اند و گردشگران می توانند نسبت به رزرو تور گرجستان در سایت لحظه آخر (Lahzeakhar.com) اقدام کنند. 
در 18 ماه گذشته روزهای سخت و طاقت فرسایی بر جهانیان گذشت که این روزها با واکسیناسون گسترده ای که در حال انجام می باشد، نوید روزهای خوش داده شده و تاثیرات آن در حال مشاهده می باشد. 

 

بازگشایی مرز گرجستان و ایران

 

شرایط سفر به گرجستان

سفر به این کشور از 11 آبان 1400 با در نظر گرفتن شرایط خاصی امکان پذیر بوده و چیزی به اتمام مدت انتظار نمانده است، از آن جایی که این کشور برای ایرانی ها مقصدی نسبتا نزدیک و ارزان به حساب می آید، پیش بینی می شود که استقبال بی نظیری از آن صورت گیرد. شرایطی که برای سفر گرجستان در نظر گرفته شده است به شرح زیر می باشند:

1. در دست داشتن کارت واکسن دیجیتال با QR کد (تزریق هر 2 دوز واکسن کرونا)
2. جواب منفی تست PCR رفت و برگشت
3. همراه داشتن بلیط رفت و برگشت، واچر هتل و بیمه (برای کسانی که اقامت ندارند)
3. پروازهای مقصد گرجستان تنها در روزهای 3 شنبه، 4 شنبه و جمعه هر هفته توسط هواپیمایی قشم ایر انجام می شود. لازم به ذکر است که بگوییم پرواز روزهای 4 شنبه از 19 آبان آغاز می شود. ساعت رفت پروازها 18 و ساعت بازگشت 21 می باشد. 
گفتنی است افرادی که در این کشور اقامت دارند می توانند با ارائه سند مالکیت و بدون کارت واکسن سفرشان را انجام دهند اما داشتن جواب منفی تست PCR ضروری می باشد. 

واکسن های مورد قبول کشور گرجستان

مسافرانی که با واکسن های آسترازنکا، اسپوتنیک و سینوفارم واکسینه شده اند می توانند به این کشور سفر کنند.

بهترین هتل های گرجستان

در این قسمت قصد داریم محبوب ترین هتل های گرجستان را که می توانید در آن ها سفری خوب و لذتبخش را تجربه کنید نام ببریم، برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات و خدمات این هتل ها و هزینه اقامت در آن ها می توانید روی لینک مربوط به هر یک کلیک کنید. لازم به ذکر است که بگوییم خدمات این هتل ها به صورت BB ارائه می شود. 

 هتل Preference Hualing تفلیس (5 ستاره)

هتل Holiday Inn تفلیس (4 ستاره)

هتل Marriott تفلیس (5 ستاره)

هتل British House تفلیس (4 ستاره)

هتل Like تفلیس (3 ستاره)

هتل Euphoria باتومی (5 ستاره)

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/23982-%D8%A8%D8%B1%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 104 کاربران به برقراری مجدد تورهای گرجستان