تعطیلی پارک های تهران

📅 انتشار : 1399/01/06 📅 بروزرسانی : 1399/01/06 بازدید : 3096

با شیوع کرونا در ایران بسیاری از مردم انتظار قرنطینه شهر ها را داشتند، اما این اتفاق نیافاد و بسیاری از مردم توصیه ها را جدی نگرفته و همچنان در سطح شهر و مکان های شلوغ تردد دارند، این امر سبب شیوع هرچه بیشتر بیماری و بیشتر شدن مشکلات می شود.
همزمان با آغاز سال نو بسیاری از مراکز تجاری، ورزشی و موارد دیگر فعالیت خود را کم یا متوقف کرده اند تا از تجمع مردم و انتشار بیماری جلوگیری شود، اما تا امروز پارک های بزرگ پایتخت ایران مانند پارک پردیسان، چیتگر و دیگر پارک ها باز بوده و مردم به دلیل بسته بودن مراکز تفریحی و ورزشی برای گذراندن وقت خود، ورزش و یا رهایی از قرنطینه به این پارک ها می رفتند، شلوغی پارک ها نیز تاثیر بسیاری در انتشار این ویروس کشنده داشته اما مردم آن را جدی نمی دانستند.

 

تعطیلی پارک های تهران

 

تعطیلی پارک های پایتخت


همین امر سبب شد که مشاور شهردار تهران اعلام کند که با تایید دولت دستور تعطیلی پارک های بزرگ و شلوغ تهران صادر شده است، این دستور در تاریخ 6 فروردین 99 ارسال شده و به احتمال زیاد از روز 7 فروردین 99 اجرا خواهد شد.
طبق این دستور ورودی پارک ها و پارکینگ ها بسته شده و از ورود افراد به پارک جلوگیری می شود، همچنین نگهبانان و یگان حفاظت از ورود افراد پیاده به پارک های مورد نظر تا جد امکان جلوگیری کرده و از مردم درخواست شده است که با شهرداری همکاری کنند. لازم به ذکر است که در این دستور العمل گفته شده که برگذاری سیزده بدر در تمام بوستان های تهران ممنوع است.

با بررسی های انجام شده توسط وب سایت لحظه آخر مشخص شد که پارک پردیسان احتمالا از 7فروردین به بعد تعطیل می باشد. 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.7 از 5 | از 109 کاربران به تعطیلی پارک های تهران