سقوط هواپیما، این بار در استانبول

بوئینگ 737 سری 800 خطوط هوایی کم هزینه پگاسوس، ساعتی پیش از باند فرودگاه صبیحا استانبول خارج شده و پس از برخورد به موانع دچار سانحه شده است، تا به حال مصدومیت 52 نفر از سر نشینان این هواپیما تایید شده و به گفته منابع معتبر حال خلبان این هواپیما وخیم فرودگاه است

بوئینگ 737 سری 800 خطوط هوایی کم هزینه پگاسوس، ساعتی پیش از باند فرودگاه صبیحا استانبول خارج شده و پس از برخورد به موانع دچار سانحه شده است، تا به حال مصدومیت 52 نفر از سر نشینان این هواپیما تایید شده و به گفته منابع معتبر حال خلبان این هواپیما وخیم است،

دلیل سقوط هواپیمای استانبول

گزارشات اولیه مربوط به این سانحه حاکی از آن است که این هواپیما بر اثر شکسته شدن چرخ جلو پس از سر خوردن شدید آن بر روی باند فرودگاه، آتش گرفته که خوشبختانه با تلاش نیروهای امدادی فرودگاه آتش مهار شده است. به گفته خبرگزاری ها شدت این حادثه به گونه ای بوده است که این هواپیما به سه تکه تقسیم شده. 

 

سقوط هواپیمای استانبول

 

این پرواز از ازمیر به مقصد استانبول بوده است که پس از فرود در فرودگاه صبیحا گوکچن ( دومین فرودگاه استانبول) از باند خارج شده و دچار سانحه شده است. فعلا تا اطلاع ثانوی این فرودگاه بسته شده و پروازهای ورودی به این فرودگاه نیز به دیگر فرودگاه ها دایورت شده است. 

 

سانحه هواپیمای استانبول

 

لحظاتی پیش، از سوی خبرگزاری های معتبر استانبول وضعیت دو مسافر این پرواز وخیم اعلام شده است. با بررسی های انجام شده اعلام گردیده که وضعیت جراحت مسافران جلوی هواپیما بیشتر است.

 

هوایپمای استانیول

 

به گفته راننده های عبوری از کنار محل سانحه، هواپیما از باند خارج شده و در شیب تندی سقوط کرده است و پس از برخورد با دیواره ای بتنی متوقف شده است و برخورد آن با دیواره سبب شکسته شدن هواپیما شده است.

طبق آخرین اخبار دریافت شده از ترکیه، وزیر بهداشت ترکیه دقایقی پیش اعلام کرد از 183 مسافر و خدمه این هواپیما زخمی های این سانحه 179 نفر و تعداد جانباختگان را 3 نفر اعلام کرد.

 

سوانح استانبول

 

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما