معروف ترین شهر های جهان

بیش تر مردم دنیا علاقه دارند روی اشیا ، آدم ها ، حیوانات و غیره القابی به جای اسم اصلیشان استفاده کنند.معروف ترین شهر های جهان از این موضوع مستثنا نیست و القاب جالبی روی آنان گذاشته اند.در ادامه لحظه آخر را همراهی کنید تا با معروف ترین شهر های جهان بیش تر آشنا شوید.
نیواورلئان ، آسان بزرگ
یکی از ویژگی هایی که این شهر را به آسان بزرگ تبدیل کرده است موزسین ها می باشند که امور را برای آنان آسان می گیرند.در این شهر حتی نوازندگان خیابانی به راحتی در سطح شهر می توانند به فعالیت های خود بپردازند.

بخارست ‌، پاریس کوچک
گردشگران تور رومانی توجه داشته باشند که بخارست با معماری و مهندسی فوق العاده ی خود توانسته لقب پاریس کوچک و همچنین معروف ترین شهر های جهان را به خود اختصاص دهد.شاید بخارست از لحاظ مساحت به اندازه پاریس نباشد اما با دو میلیون جمعیت جایگاه ششمین شهر بزرگ اروپا را دارد.

فلورانس ، شهر زنبق ها
مسافران تور ایتالیا بدانند که زنبق نمادی از فلورانس است و توریست ها این گل زیبا و دیدنی را به وفور مشاهده خواهند کرد.

تورنتو ، نیویورک گل آلود
تورنتو از پر جمعیت ترین شهر های کانادا می باشد که در طول سالیان لقب های زیادی را به خود دیده است.در سال های اخیر این شهر به دلیل بازسازی سنگ فرش ها و خیابان ها و به دلیل بارش باران فضای گل آلودی را به وجود آورده بود به همین خاطر لقب نیویورک گل آلود را به خود گرفته و هنوز هم عوض نشده است.

ژنو ، پایتخت صلح
جالب بدانید که کشور سوئیس در طول تاریخ به بی طرفی در جنگ ها و فراخوان به صلح معروف و شناخته شده است.به دلیل آرامش در ژنو بیش تر مذاکرات صلح آمیز برگزار شده و از طرفی دیگر ژنو خانه ی 200 سازمان بین المللی از جمله صلیب سرخ است.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز معروف ترین شهر های جهان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری