بزرگ ترین موزه هنری لوزان

بزرگ ترین موزه هنری لوزان به نمایش آثار هنر خام اختصاص دارد که در این مقاله به معرفی این مجموعه و همچنین تعریف هنر خام خواهیم پرداخت بنابراین اگر از علاقمندان به هنر و موزه گردی هستید در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید تا بزرگ ترین موزه هنری لوزان را بهتر بشناسید.
پیش از هر چیزی باید بدانید که هنر خام نوعی هنر برخاسته از خلاقیت افراد بدون تخصص و علم هنری می باشد که اولین بار توسط ژان دوبوفه، نقاش مشهور فرانسوی برای این دست از آثار هنری به کار برده شده است.بزرگ ترین موزه هنری لوزان مجموعه از آثار ژان دوبوفه و هنرمندان دیگر را به نمایش گذاشته است و جالب است بدانید که این آثار تنها در نقاشی خلاصه نمی شود و بخش های مختلفی در این موزه برای نگهداری انواع آثار هنری خام در نظر گرفته شده است. برخی از این انواع عبارتند از مجسمه ها، نقاب ها و غیره.
جالب است بدانید که بخش های مختلف و محل نگهداری آثار موجود در این موزه همواره و به صورت مداوم در حال تغییر می باشد و علت این امر نیز طبقه بندی موضوعی آثار است که با ورود آثار جدید این طبقه بندی عوض می شود.
در حال حاظر بیش از 15 هزار اثر هنری بسیاری زیبا در این موزه نگهداری می شود که بازدید از آن ها برای علاقمندان به هنر بسیار جذاب است.
گردشگرانی که قصد سفر با تور لوزان و بازدید از بزرگ ترین موزه هنری لوزان را دارند باید بدانند که این موزه همه روزه بجز دوشنبه ها از ساعت 11:00 تا 18:00 آماده پذیرش علاقمندان و بازدید کنندگان می باشد.
دیدن آثار موجود در موزه هنر خام لوزان شما را با سبکی متفاوت از هنر آشنا خواهد کرد به همین جهت در سفر خود با تور لوزان بازدید از این مجموعه را فراموش نکنید.
آدرس موزه هنر خام لوزان: Avenue Bergières 11, 1004 Lausanne, Switzerland

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بزرگ ترین موزه هنری لوزان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری