بهترین تفریحات مکزیک

کشور مکزیک واقع در قاره آمریکای شمالی، یکی از کشور های زیبا و توریستی در این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید از جاذبه های تفریحی این کشور، تور مکزیک را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین تفریحات مکزیک در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
سواحل کانکون: یکی از بهترین تفریحات مکزیک سواحل کانکون می باشد، گردشگران تور کانکون لازم است بدانند که سواحل این شهر شامل ساحل تولوم، ژونتود، لیندا و لانگوستا می شوند. ساحل لیندا یکی از زیباترین سواحل موجود در این شهر می باشد. از تفریحات موجود در سواحل این شهر می توان به غواصی و قایق سواری اشاره کرد.
 
 
ساحل ماسکیتو: این سواحل که در خلیج کارائیب قرار گرفته اند، یکی دیگر از بهترین تفریحات مکزیک محسوب می شوند. خلیج کارائیب و سواحل آن در جنوب شرقی مکزیک واقع شده است، گردشگران تور مکزیک می توانند توسط کشتی به بازدید از این منطقه بروند. در برخی از سواحل این منطقه پلانگتون های بسیاری در آب وجود دارد، برخی از این پلانگتون ها در شب از خود نور ساطع می کنند، همین امر سبب زیبایی هرچه بیشتر این منطقه شده است.
 
 
پارک لاس پوزاس: این پارک توسط شخصی به نام ادوارد جیمز در طول سال های 1949 تا 1984 میلادی ساخته شده است. پوشش گیاهی انبوه این پارک باعث زیبایی هرچه بیشتر آن شده است. گردشگران تور مکزیک لازم است بدانند که این پارک در ارتفاعات این کشور ساخته شده و در ارتفاع 610 متری از سطح آب واقع شده است.
 
 
تنگه مس: یکی دیگر از بهترین تفریحات مکزیک، تنگه مس می باشد. این تنگه از اتصال 6 دره مختلف به یکدیگر، به وجود آمده است. نام این دره از رنگ مسی کوه های اطراف آن گرفته شده است. گردشگران برای بازدید از این دره از مسیری به نام Chihuahua Pacificio استفاده می کنند که در طول این مسیر در حدود 86 تونل و 37 پل وجود دارد. برای رسیدن به این دره می توانید از تاکسی های موجود در شهر مکزیکو سیتی استفاده نمائید.

نظرات مردم درباره بهترین تفریحات مکزیک

نوروزی 13 آذر 97
2
من به شخصه از بین بهترین تفریحات مکزیک، گشتن و تفریح کردن در سواحل مکزیک رو ترجیح می دهم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر