اسکی در خطرناک ترین کوه های آلپ

📅 بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 440

اسکی همواره یکی از هیجان انگیز ترین تفریح ها و ورزش های دنیا به شمار می آید و این مقاله به اسکی در خطرناک ترین کوه های آلپ اختصاص دارد، اگر از علاقمندان به اسکی و هیجان هستید مطالعه این بخش را از دست ندهید تا اطلاعاتی در رابطه با اسکی در خطرناک ترین کوه های آلپ کسب کنید.

 

اسکی در آلپ

 

داستان کوه نوردی در خطرناک ترین کوه های آلپ

بزرگ ترین اسکی باز های دنیا همواره در پی اسکی در مسیر های پر چالش و خارج از پیست می باشد، به همین جهت ویکتور دولوری اسکی باز فرانسوی تصمیم گرفت بر روی شیب های تند کوه مون بلان که بلندترین قله رشته کوه آلپ می باشد اسکی کند در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از ماجرای اسکی در خطرناک ترین کوه های آلپ مطلع شوید.

 
 
اسکی در کوه های آلپ

 

ویکتور دولوری که از بهترین اسکی باز های دهه اخیر به شمار می آید به همراه یکی از دوستان کوهنوردش از منطقه شامونی شروع به صعود از قله مون بلان کردند و پس از صعود به قله، اسکی این ورزشکار آغاز شد. این اسکی باز معروف به کمک اسپانسر خود تصمیم داشت از اسکی خود مستندی به نام ذهن یخ زده تهیه کند و در تمام طول اسکی علاوه بر فیلم برداری باید مراقب عبور از مناطق یخ زده کوه نیز می بود.

 

اسکی در خطرناک ترین مکان های کوه های آلپ

 

به طور کلی کوه های آلپ از محبوب ترین مناطق برای اسکی به شمار می آید و بسیاری از اسکی باز های حرفه ای تجربه اسکی در این کوه ها را دارند، اما ویکتور دولوری با تهیه مستند از اسکی خود توانست هیجان و لذت اسکی را به تمامی مخاطبان این مستند انتقال دهد. برخی از صحنه های مستند ذهن یخ زده نفس گیر بوده و تماشا کننده را به وجد می آورد.

 

اسکی در آلپ

 

کوه آلپ کجاست؟

کاربران سایت تور لحظه آخری باید بدانند که کوه مون بلان شامل 11 قله می باشد که بلندترین آن ها حدود 4800 متر ارتفاع دارد و بهترین دسترسی به این کوه منطقه شامونی فرانسه می باشد، برای رفتن به این منطقه می توانید با تور فرانسه سفر کنید و از جاده زیبا کوه های آلپ خود را به قله برسانید. جالب است بدانید طبیعت زیبای کوه آلپ یکی از دیدنی ترین مناظر به شمار می رود و طرفداران بسیاری دارد.

 

کوه های آلپ

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22582--%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D9%BE

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به اسکی در خطرناک ترین کوه های آلپ