امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به لوکس ترین هتل های کرابی

لوکس ترین هتل های کرابی

انتخاب یک هتل لوکس برای اقامت نقش‌ مهمی در میزان کیفیت سفر گردشگران دارد از این رو قصد داریم در این مقاله لوکس ترین هتل های کرابی را به گردشگران تو کرابی و کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم، اگر از علاقمندان به اقامت های لوکس‌ هستید در ادامه با ما همراه‌ باشید.
از لوکس ترین هتل های کرابی می توان به هتل های رایا وادی، ریترز کارلتون، راوی وارین و غیره اشاره کرد که در این نوشته به معرفی و بررسی هر یک از این هتل ها خواهیم پرداخت.     
 
هتل رایا وادی
 
                                هتل رایا وادی رایا وادی کرابی
 
هتل رایا وادی
بهترین ویژگی این هتل قرار گیری آن در دل جنگل می باشد، گردشگرانی که هتل رایا وادی را برای اقامت در کرابی انتخاب می کنند می توانند از مشاهده مناظر طبیعی بسیار زیبا در محل اقامت خود لذت ببرند.
همچنین گردشگران تور کرابی باید بدانید که هتل رایا وادی در یکی از شبه جزیره های موجود در نزدیکی کرابی واقع شده است و‌ تردد مسافران آن به وسیله قایق انجام می شود.
اقامتی روستایی و در عین حال لوکس را میتوانید در این هتل تجربه کنید.
 
هتل ریتز کارلتون
 
                                ریتز کارلتورن کرابی هتل ریتز کارلتون کرابی
 
 
هتل ریتز کارلتون
این هتل 5 ستاره که در خلیج فولای قرار دارد یکی از لوکس‌ ترین هتل های کرابی به شمار می آید و بسیاری از گردشگران تور کرابی ریتز کارلتون را برای اقامت در این شهر انتخاب می کنند.
این هتل با قرار گیری در میان جاذبه های طبیعی متعدد و همچنین ارائه خدمات بسیار با کیفیت توانسته نظر گردشگران بسیاری را به سوی خود جلب کند.
 
راوی وارین
 
                                هتل راوی وارین کرابی راوی وارین کرابی
 
راوی وارین
راوی وارین  که در جزیره لانتا قرار دارد نیز از لوکس ترین هتل های موجود کرابی به شمار می آید.
اگر قصد سفر با تور کرابی و اقامت در این هتل 5 ستاره را دارید باید بدانید که امکانات رفاهی بسیاری در این مجموعه اقامتی به مسافران ارائه می شود و در این هتل می توانید اقامتی رویایی را تجربه کنید. گفتنی است کرابی در کشور تایلند می باشد، امیدواریم این مقاله در سفر با تور تایلند برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره لوکس ترین هتل های کرابی

نازآفرین 29 آبان 97
4
بله درسته لوکس ترین هتل های کرابی خیلی هم هزینه داره
درج نظر