بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی

📅 بروزرسانی : ۲۳ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 370
از آنجایی که اغلب ما از زمان کودکی با شخصیت کارتونی میکی ماوس و عروسک های آن خاطره داریم، دیدن یک مجسمه غول پیکر از این شخصیت کارتونی محبوب، برایمان هیجان انگیز خواهد بود. بنابراین جالب است بدانید بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی قرار دارد که علاوه بر اندازه بزرگ، دارای خصوصیات جذاب دیگری نیز می باشد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی به دست آورید، در ادامه این مقاله از وبسایت لحظه آخر با ما همراه باشید.
 
 
میکی موس
 
 
اکثر مردم ما عاشق گل و گیاه هستند به طوری که با دیدن یک دشت گل یا منظره ای سر سبز به وجد می آیند. حال تصور کنید رو به روی شما یک مجسمه عظیم الجثه گل اندود از کاراکتر کارتونی مورد علاقتان وجود داشته باشد. قطعا دیدن همچنین تندیس منحصر به فردی جالب خواهد بود. گردشگران تور دبی جالب است بدانید که بزرگترین مجسمه میکی ماوس، با ارتفاع حدودا 18 متر، در باغ گل میراکل دبی واقع شده است. برای ساخت این مجسمه 35 تنی، از حدود 10 هزار گل و گیاه با رنگ ها و گونه های متنوع استفاده شده است. البته شایان ذکر است که در ساخت مجسمه میکی ماوس، حدود 7 تن سازه استیل بکار رفته که توسط 50 تن پایه بتنی، پشتیبانی می شود. این مجسمه در واقع به مناسبت نودمین سالگرد تولد این شخصیت کارتونی در میراکل گاردن دبی ساخته شده است.
 
 
مجسمه میکی وس
 
 
مسافران دبی جالب است بدانید که نام این مجسمه به عنوان سومین مجسمه گیاهی بزرگ جهان در کتاب گینس ثبت شده است. همچنین خوب است بدانید باغ گل میراکل، جایی که مجسمه میکی ماوس در آن قرار دارد، عنوان بزرگ ترین باغ گل دنیا را به خود اختصاص داده و گل و گیاه های متنوع بسیاری را در خود جای داده است. گردشگرانی که قصد دارید با تور امارات به دبی سفر کنید، پیشنهاد می کنیم حتما از باغ گل میراکل و مجسمه میکی ماوس دیدن کنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی

جلال دی 1398
12 نفر پسندیدند
چقد خوشگله این مجسمه، این باغ همیشه برقراره؟ یا زمان مشخصی برای بازدیدش هست؟
بیژن آبان 1397
7 نفر پسندیدند
اوووووووووووووووه بزرگترین مجسمه میکی موس در دبی چقدر خفنه

lahzeakhar.com/news/22563-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AC%D8%B3%D9%85%D9%87-%D9%85%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%88%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بزرگترین مجسمه میکی ماوس در دبی