ساخت دو هزار خانه بوم گردی در ایران

ساخت دو هزار خانه بوم گردی در ایران با هدف رونق گردشگری در شهر های مختلف کشور یکی از برنامه های سازمان میراث فرهنگی می باشد، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با ساخت دو هزار خانه بوم گردی در ایران کسب کنید.
همانطور که می دانید امروزه صنعت گردشگری یکی از مهم ترین صنایع دنیا به شمار می آید و کشور های مختلف فعالیت های بسیاری در جهت رونق این صنعت انجام می دهند، یکی از برنامه هایی که در کشور ما برای رونق گردشگری در نظر دارد ساخت و احداث دو هزار خانه بوم گردی در روستا ها و مناطق گردشگری ایران می باشد.
این طرح فواید و مزایای بسیاری در زمینه های مختلف دارد که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.
در صورت عملی شدن این طرح علاوه بر تأسیس اقامتگاه های مختلف در شهر ها و روستا های ایران، فرصت های شغلی بسیاری برای مردم هر منطقه به وجود می آید که این امر کمک شایانی به اشتغال زایی کرده و آمار بی کاری به ویژه در مناطق محروم را تا حد زیادی کاهش می دهد.

در حال حاضر حدود 600 خانه بوم گردی در شهر های مختلف ایران نظیر شهر یزد وجود دارد که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته اند.
شیوه ساخت خانه های بوم گردی معمولا  تلفیقی از سنت ها و نوع معماری منطقه می باشد که این امر جذابیت بسیاری برای گردشگران خارجی و داخلی دارد و افرادی که در طول سفر اقامتگاه های بوم گردی را برای سکونت انتخاب می کنند می توانند تا حد زیادی با فرهنگ و آداب رسوم منطقه مورد نظر آشنا شوند.
باید بدانید که در این اقامتگاه ها امکانات رفاهی بسیاری وجود دارد و گردشگران می توانند اقامتی راحت را در این خانه ها تجربه کنند.
اگر قصد دارید در خانه های بوم گردی اقامتی متفاوت داشته باشید در حال حاضر می توانید با تور یزد سفر کرده و یکی از اقامتگاه های بوم گردی این شهر را برای سکونت انتخاب کنید.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور لحظه آخری مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ساخت دو هزار خانه بوم گردی در ایران
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
یسنا 29 آبان 1397
4
عالی میشه اگر ساخت دو هزار خانه بوم گردی در ایران را اجرایی کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری