رستورانی از مقوا


رستورانی از مقوا نوعی ابتکار خارق العاده بوده که طراح آن شخصی به نام "لیانگ" می باشد. شاید در ابتدا این ایده غیر قابل پذیرش به نظر می رسید، اما لیانگ مصرانه از ایده خود دفاع کرد و سرانجام نیز آن را عملی کرد و رستورانی از مقوا را در شهر تایچونگ تایوان تاسیس نمود. تمامی اجزا و وسایل این رستوران همانند: لوستر، صندلی، دیوار، سقف، ظروف و میز از مقوا بوده و همین امر سبب تعجب گردشگران تور تایوان شده است. آن دسته از افرادی که برای بار اول به این رستوران مقوایی مراجعه می کنند، در استقامت میز و صندلی ها تردید می کنند ولی لازم است بگوییم که تمامی این لوازم تحت آزمایش قرار گرفته و از استحکام آن ها اطمینان حاصل گشته است.
در رستورانی از مقوا انواع غذاهای لذیذ تایوانی و بسیاری از غذاهای بین المللی سرو می شود که گردشگران تور تایوان می توانند از آن ها سفارش داده و در محیط خاص و جذاب رستوران میل کنند. حتی دکوراسیون و تزئینات این رستوران مقوایی نیز از جنس کاغذهای قابل بازیافت بوده که در عین حال، زیبایی و روح تازه ای به فضای آن بخشیده است. از پنجره های رستوران نمای زیبایی از شهر به نمایش در آمده است. علاوه بر غذاهای خوش طعم، نوشیدنی های بین المللی نیز در این رستوران وجود دارد و میهمانان می توانند از آن ها بهره ببرند. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستورانی از مقوا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری