فروشگاهی برای جادوگران

در این نوشته قصد داریم یکی از عجیب ترین فروشگاه های دنیا، که فروشگاهی برای جادوگران می باشد را معرفی کنیم، اگر از علاقمندان به جادوگری هستید در ادامه با ما همراه باشید تا فروشگاهی برای جادوگران را بشناسید.
فروشگاه سونارا یکی از ترسناک ترین و عجیب ترین فروشگاه های دنیا می باشد که در شهر مکزیکوسیتی کشور مکزیک واقع شده است و سالانه بسیاری از گردشگران علاقمند از این فروشگاه دیدن کرده و گاهاً اجناس بسیار عجیبی را از آن خریداری می کنند.
این فروشگاه در واقع محل کسب و کار بسیاری از رمال ها و پیشگو های مکزیکی می باشد که سعی دارند مردم و گردشگران ساده و زود باور را فریب داده و با وعده زندگی عالی و آینده درخشان از آن ها پول دریافت کنند.
بازدید از این فروشگاه به سبب وجود فضایی عجیب و همچنین اجناسی نظیر اسکلت انسان و جمجه می تواند بسیار ترسناک و رعب آور باشد به بازدید از این مجموعه را به گردشگرانی که روحیه ای حساس دارند توصیه نمی کنیم.
باید بدانید که رمال ها و پیشگو های فروشگاه سونارا طرفداران بسیاری در میان مردم محلی و حتی برخی از گردشگران تور مکزیک دارند و برخی از افراد تنها با هدف مراجعه به این پیشگو ها به فروشگاه سونارا می روند.
با توجه به این که فروشگاه سونارا، فروشگاهی برای جادوگران می باشد در آن اجناس بسیار عجیب و غریبی به فروش می رسد که برخی از آن ها عبارتند از خون مار زنگی، مرغ مگس خوار خشک شده، مهره مار، عروسک های نمدی، مجسمه های ترسناک، جمجه و غیره.
اگر قصد سفر با تور مکزیک و بازدید از فروشگاه سونارا را دارید می توانید اجناس عجیب و وسایل جادوگری را عنوان یادگاری از آن خریداری کنید.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور مکزیک مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره فروشگاهی برای جادوگران

دانشور 6 آبان 97
3
فروشگاهی برای جادوگران خیلی خوفناکه اما فکر کنم بازدیدش خالی از لطف نباشه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما