برترین جاذبه های سوچی

شهر سوچی واقع در کشور روسیه، یکی از زیبا ترین و محبوب ترین شهر های در این کشور می باشد. جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیار این شهر باعث شده سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از سوچی به کشور روسیه سفر کنند. در بین مکان های گردشگری این شهر برخی از آن ها به عنوان برترین جاذبه های سوچی شناخته میشود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با برترین جاذبه های سوچی در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
موزه شهر سوچی: این موزه در قرن 20 میلادی افتتاح شده است و در بین گردشگران تور سوچی به عنوان موزه تفرجگاهی سوچی شناخته می شود. در این موزه می توانید آثار فرهنگی و طبیعی این شهر را مشاهده کنید. امروزه در این موزه در حدود 4 هزار اثر وجود دارد. ساعت کاری این موزه از 9 صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر می باشد.
 
 
غار های فورنت سووکا: در این شهر غار های بسیاری وجود دارد، که در بین آنها غار فورنت سووکا از محبوبیت بیشتری در بین گردشگران تور روسیه برخوردار است. این غار ها در حدود 11 کیلومتر طول دارند و به طور کلی از 3 غار تو در تو تشکیل شده اند. شکل جالب این غار ها باعث شده که به عنوان یکی از برترین جاذبه های سوچی شناخته شوند.
 
 
ویلای استالین: این ویلا که در گذشته اقامت گاه تابستانی شخصی به نام ژوزف استالین بوده، در سال 1937 میلادی ساخته شده است. امروزه این ویلا به یکی از برترین جاذبه های سوچی تبدیل شده است. اشیاء به جا مانده از آن دوره، امروزه در این ویلا نگهداری می شوند. همچنین دیدن مجسمه استالین در این ویلا خالی از لطف نیست.
 
 
کوه های آخون: این کوه های یکی از بزرگترین کوه ها در شهر سوچی می باشند. ارتفاع کوه های آخون در حدود 660 متر بوده، همچنین در سال 1935 میلادی به دستور ژوزف استالین در بالای این کوه یک برج دیده بانی ساخته شده است. گردشگران تور سوچی از بالای این کوه می توانند منظره زیبایی از رشته کوه های قفقاز را مشاهده کنند. 
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره برترین جاذبه های سوچی

راضیه 30 آبان 97
3
تمامی دیدنی های سوچی به نظر لایق عنوان برترین جاذبه های سوچی هستند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما