امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین مشاغل گردشگری دبی

بهترین مشاغل گردشگری دبی

وجود سیل عظیم گردشگرانی که هرساله به شهر دبی سفر می کنند، سبب رونق اقتصادی چشمگیر این شهر گشته و مشاغل بسیاری را در این شهر ایجاد کرده است. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا بهترین مشاغل گردشگری دبی را برای شما کاربران عزیز سایت شرح دهیم.

*آفرود

تفریح در کویر زیبای دبی یکی از محبوب ترین بخش های سفر به این شهر می باشد که اغلب گردشگران تور دبی آن را در برنامه های خود جای می دهند. می توان آفرود را به عنوان بهترین مشاغل گردشگری دبی نام برد که افراد دارای ماشین های مناسب و شاسی بلند، گردشگران را سوار بر ماشین خود می کنند و بر روی ماسه های طلایی و شیب های پر هیجان آن با سرعتی وصف نشدنی می گردانند. برخی از این راننده ها با دریافت هزینه ی بیشتر این اجازه را به علاقه مندان می دهند که پشت فرمان نشسته و خود برانند.

*غواصی و تفریحات آبی

یکی دیگر از بهترین مشاغل گردشگری دبی شغل های مربوط به تفریحات آبی می باشد که مورد استقبال توریست ها قرار گرفته است. یکی از بهترین نمونه این تفریحات، غواصی و ماجراجویی در دل آب های زیبای خلیج فارس می باشد که سایت های متنوع و بی شماری به این منظور در دبی وجود داشته و علاقه مندان می توانند مراجعه کنند و خاطره ای بی نظیر برای خود به ثبت برسانند.

دیگر تفریحات آبی موجود در این شهر که گردشگران تور دبی می توانند با پرداخت هزینه از آن ها بهره ببرند عبارت اند از: ماهیگیری، قایق سواری، ویک برد، بنانا، کشتی سواری، فلای برد، پاراسل، جت اسکی، پارک های آبی و غیره.

*عکاسی

در این شهر جاذبه های گردشگری جذابی وجود دارد که ممکن است گردشگران تور امارات تمایل داشته باشند در این مکان ها عکس هایی برای یادگاری داشته باشند. عکاسان سیاری در برخی از جاذبه های شهر دبی حضور دارند که عکس هایی زیبا و هنری را برای شما ثبت می کنند. 

درج نظر