بهترین مشاغل گردشگری دبی


*آفرود

تفریح در کویر زیبای دبی یکی از محبوب ترین بخش های سفر به این شهر می باشد که اغلب گردشگران تور دبی آن را در برنامه های خود جای می دهند. می توان آفرود را به عنوان بهترین مشاغل گردشگری دبی نام برد که افراد دارای ماشین های مناسب و شاسی بلند، گردشگران را سوار بر ماشین خود می کنند و بر روی ماسه های طلایی و شیب های پر هیجان آن با سرعتی وصف نشدنی می گردانند. برخی از این راننده ها با دریافت هزینه ی بیشتر این اجازه را به علاقه مندان می دهند که پشت فرمان نشسته و خود برانند.


*غواصی و تفریحات آبی

یکی دیگر از بهترین مشاغل گردشگری دبی شغل های مربوط به تفریحات آبی می باشد که مورد استقبال توریست ها قرار گرفته است. یکی از بهترین نمونه این تفریحات، غواصی و ماجراجویی در دل آب های زیبای خلیج فارس می باشد که سایت های متنوع و بی شماری به این منظور در دبی وجود داشته و علاقه مندان می توانند مراجعه کنند و خاطره ای بی نظیر برای خود به ثبت برسانند.

دیگر تفریحات آبی موجود در این شهر که گردشگران تور دبی می توانند با پرداخت هزینه از آن ها بهره ببرند عبارت اند از: ماهیگیری، قایق سواری، ویک برد، بنانا، کشتی سواری، فلای برد، پاراسل، جت اسکی، پارک های آبی و غیره.


*عکاسی

در این شهر جاذبه های گردشگری جذابی وجود دارد که ممکن است گردشگران تور امارات تمایل داشته باشند در این مکان ها عکس هایی برای یادگاری داشته باشند. عکاسان سیاری در برخی از جاذبه های شهر دبی حضور دارند که عکس هایی زیبا و هنری را برای شما ثبت می کنند. 


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین مشاغل گردشگری دبی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.