مهیج ترین تفریحات زمستانی

با توجه به این که به فصل سرما نزدیک می شویم، قصد داریم در این مقاله گردشگران و کاربران سایت لحظه آخر را با مهیج ترین تفریحات زمستانی آشنا کنیم. پس اگر طرفدار تفریحات زمستانی هستید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.
 
 
مهیج ترین تفریحات زمستانی
 
 
بی شک زمانی که اسم تفریحات زمستانی به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن اکثر افراد می رسد، اسکی روی برف و یخ هست. اما تفریحات زمستانی تنها به اسکی منتهی نمی شود و تفریحات مهیج دیگری وجود دارد که می توان در فصل سرما و زمستان به آن پرداخت. در ادامه به معرفی برخی از مهیج ترین تفریحات زمستانی می پردازیم.
 
 
اسکی روی برف
 
تفریحات زمستانی
 
 

بیس بوردینگ (Base Boarding)

حتما همه شما با ورزش دشوار اسنوبوردینگ که فرد بر روی اسنوبورد ایستاده و روی برف سر می خورد، آشنا هستید. امروزه در Whistler کانادا، تخته ایرودینامیکی اختراع شده که فرد روی آن دراز کشیده و بر روی دامنه های برفی به سمت پایین سر می خورد. این ورزش که یکی از محبوب ترین تفریحات زمستانی بین گردشگران تور کانادا به شمار می رود، بیس بوردینگ نام دارد.
 
 
مهسج ترین تفریحات زمستانی
 
بیس بوردینگ
 
 

قدم زدن روی یخچال های طبیعی

شاید عجیب به نظر برسد اما افراد زیادی در جهان وجود دارند که به پیاده روی در سرمای شدید علاقه دارند. اگر شما نیز از جمله طرفداران این نوع تفریح هستید، حتما به ایسلند سفر کنید. در این کشور یک یخچال طبیعی به نام Sólheimajökull وجود دارد که پیاده روی و همچنین کشف شکاف‌ های زیبای آن می تواند به عنوان یکی از مهیج ترین تفریحات زمستانی به شمار رود.
 
 
قدم زدن روی صخره های برفی
 
قدم زدن روی یخ
 
 

اسنوک سواری

همان طور می دانیم، اسکی روی یخ یکی از محبوب ترین تفریحات زمستانی می باشد. اما از آنجایی که یادگیری اسکی و اسنوبورد دشوار و نیازمند آموزش است، اکثر افراد تا قبل از اختراع وسیله ای به نام اسنوک (Snooc) از لذت اسکی روی یخ محروم بوده اند. اما با اختراع اسنوک که یک وسیله شبیه به سورتمه است، افراد روی صندلی آن نشسته و به راحتی روی یخ اسکی می کنند. Le Grand Bornand در کشور فرانسه، یکی از اولین پیست های اسکی در جهان است که امکان اسنوک سواری را برای گردشگران تور فرانسه ارائه داد.
 
اسنوک سواری
 
اسنوک سواری
 
تفریحات زمستانی
 
 
علاقه مندان به تفریحات زمستانی می توانند به راحتی با مراجعه به بهترین پیست های اسکی ایران، تجربه ای مهیج و تکرار نشدنی برای خود رقم بزنند. پیست اسکی دیزین و پیست اسکی توچال از مهم ترین پیست های اسکی ایران به شمار می روند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما