سنگی میان زمین و آسمان

📅 بروزرسانی : ۱۱ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 716
سنگی میان زمین و آسمان وجود دارد که شما می توانید بر روی آن ها قدم بزنید اگر از علاقمندان به ماجراجویی هستید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با پیاده روی بر روی سنگی میان زمین و آسمان در اختیارتان قرار دهیم.
 
 
سنگ معلق
 
 

کوه کریج نروژ

کشور نروژ دارای کوهستان های سر به فلک کشیده می باشد و این کوهستان ها از جاذبه های دیدنی این کشور به شمار می آیند. یکی از کوه های نروژ به نام کریج تخته سنگی وجود دارد که در میان دو صخره گیر کرده است که گردشگران بسیاری تنها با هدف پایده روی و عکاسی روی این سنگ منحصر به فرد با تور نروژ سفر می کنند. 
این تکه سنگ در ارتفاعات بالا واقع شده است و اغلب گردشگرانی که عاشق ماجراجویی و هیجان هستند برای قدم بر روی سنگی میان زمین و آسمان به این منطقه می روند.
گردشگران تور نروژ برای رسیدن به این تکه سنگ باید مسیر نسبتاً طولانی و سختی را طی کنند اما این تکه سنگ و محل قرار گیری آن به قدری زیبا است که حتی برخی از زوج های نروژی در روز عروسی خود سختی کوهنوردی را به جان خریده و برای عکاسی به این منطقه می روند.
خوب است بدانید در این منطقه مسیری مطمئن برای رسیدن به تخته سنگ معروف کوه کریج وجود دارد و در قسمت های صعب العبور زنجیر های محکمی وجود دارد که گردشگران تور نروژ می توانند از آن ها برای صعود کمک بگیرند.
خوب است بدانید در مسیر صعود به سنگ معلق، یکی از معروف ترین صخره های کشور نروژ به نام پالپیت وجود دارد که گردشگران تور نروژ می توانند از این دیدن این صخره و مشاهده مناظر زیبای اطراف آن لذت ببرند.
اگر قصد سفر با تور نروژ و بازدید از تخته سنگ معلق را دارید توجه داشته باشید به علت کوهستانی بودن این منطقه بهتر است با خود لباس گرم به همراه ببرید.
 
 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22473-%D8%B3%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%88-%D8%A2%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 105 کاربران به سنگی میان زمین و آسمان