اولین هرم هیجان در ایران

هرم هیجان دریاچه چیتگر تهران که به اولین هرم هیجان در ایران معروف شده است یکی از اماکن تفریحی پر طرفدار استان تهران محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مکان تفریحی بسیار زیبا در اختیار گردشگران تور تهران و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
دریاچه خلیج فارس که با نام دریاچه چیتگر هم شهرت یافته است، یکی از مکان های تفریحی استان تهران به شمار می رود. که در تمامی طول سال میزبان گردشگران فراوانی است که از این منطقه بازدید می کنند. لازم به ذکر است که این منطقه علاوه بر زیبایی که افراد را به خود جلب می کنند، مکان های تفریحی فراوانی دارد، از تفریحات دریاچه چیتگر می توان به قایق سواری، راید اسکیت هوایی، سرسره های سقوط آزاد، هرم هیجان و غیره اشاره کرد. در این بخش قصد داریم یکی از بهترین و مهیج ترین تفریح های دریاچه که همان هرم هیجان می باشد، برای شما گردشگران عزیز تور تهران شرح دهیم.
در مجموعه تفريحی هرم هيجان که سوپرنوا نیز نام دارد هر چهار نفر وارد هرم شده و بر روی کابين مخصوص سوار می شوند. کابين در ارتفاع 3 متری از زمين بصورت کاملاً معلق به پرواز در می آيد و شما هم می توانيد در فضايی پر از هيجان و نشاط به تماشای فيلم های چند بعدی بپردازيد و از لحظه های خود لذت ببريد.
حس تعلیق در هوا، همراه با افکت‌ های کم نظیر طوفان، برق، باران، رعد و برق، مه و غبار نور پردازی و جلوه‌ های ویژه‌ی بصری محصول فوق العاده‌ای از کمپانی معتبر زیمنس آلمان بوده که برای نخستین بار در ایران در دریاچه چیتگر یا همان دریاچه خلیج فارس)برای کسانی که هیجان بالا و فوق العاده را دوست دارند، فراهم شده است. این نکته نیز لازم به ذکر است که بازدید از اولین هرم هیجان در ایران برای افراد زیر 10 سال ممنوع می باشد. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور تهران پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود به پایتخت از هرم هیجان دریاچه چیتگر تهران که به اولین هرم هیجان در ایران معروف است، بازدید کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره اولین هرم هیجان در ایران

رویا 8 مهر 97
4
اولین هرم هیجان در ایران همانند اسمش بی نهایت هیجان انگیز و باحالیه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما