هالووین در قلعه دراکولا

مراسم هالووین یکی از رویداد های قدیمی و ترسناک می باشد که در تمام دنیا برگزار می شود و هر سال به میزان هیجان این جشن افزوده می شود. هالووین در قلعه دراکولا مراسمی است که توسط جی ادونچرز برنامه ریزی شده است.
جی ادونچرز قصد دارد در ماه اکتبر گروهی از گردشگران تور رومانی را به قلعه برن برده و جشنی به یاد ماندنی و مهیج را در آن برگزار کند.
خوب است بدانید که قلعه برن در شهر براشوف کشور رومانی قرار دارد و در گذشته محل زندگی شخصیت الهام بخش داستان دراکولا بوده است به همین جهت مردم محلی این قلعه را، قلعه دراکولا نام گذاری کرده اند.

قلعه برن بسیار قدیمی و متعلق به قرن چهاردهم میلادی می باشد و در آن راهرو ها و تونل های متعدد، راه پله های اسرار آمیز و مکان های ترسناک بسیاری وجود دارد، به همین جهت این قلعه یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری جشن هالووین می باشد.
طبق برنامه از پیش تعیین شده گردشگران در روز جشن باید لباس های عجیب و ترسناک به تن کرده و با فرا رسیدن شب هالووین در قلعه دراکولا آغاز خواهد شد، در شب هالووین گردشگران می توانند به رقص و پایکوبی و انجام فعالیت های مهیج در قلعه برن بپردازند و خاطرات منحصر به فردی را در سفر با تور رومانی ثبت کنند.
اگر از علاقمندان به هیجان و جشن های ترسناک هستید می توانید در 31 اکتبر سال جاری با تور رومانی سفر کرده و در قلعه برن به برگزاری جشن هالووین بپردازید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هالووین در قلعه دراکولا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری