تند ترین غذا های جهان

افراد بسیاری در دنیا وجود دارند که از دوستداران غذا های تند می باشند، اگر شما نیز جزء این دسته از افراد هستید در ادامه با ما همراه باشید تا تند ترین غذاهای جهان را به شما معرفی کنیم.

 
پال کاری
 

پال کاری

پال کاری یکی از غذا های هندی می باشد که به عنوان تند ترین غدای دنیا شناخته شده است و افراد بسیار کمی در دنیا جرأت امتحان این غذا را دارند. خوب است بدانید در طبخ پال کاری از 10 نوع فلفل مختلف استفاده می شود که یکی از آن ها بوت جولوکیا می باشد لازم به ذکر است که بوت جولوکیا تند ترین فلفل دنیا می باشد.
 
 
سوپ تام یام
 
 

سوپ تام یام

این سوپ که یکی از تند ترین غذاهای جهان می باشد متعلق به کشور تایلند است.
این سوپ دارای مزه ای ترش و تند می باشد و معمولا در پخت آن از مرغ و ماهی استفاده می شود. اگر از علاقمندان به غداهای تند هستید در سفر خود با تور تایلند حتما این سوپ را امتحان کنید 
 
 
کیمچی جیگه
 
 

کیمچی جیگه

 این غدای کره ای با دارا بودن طعمی بسیار تند در لیست تند ترین غذا های دنیا قرار گرفته است و جزء محبوب ترین غذا ها در این کشور می باشد.
خوب است بدانید در برخی از رستوران های توریستی از میزان تندی این غذا کم می کنند تا گردشگران تور کره جنوبی نیز بتوانند این غذای لذیذ را نوش جان کنید.
 
 
سیچوان هات پات
 
 

سیچوان هات پات

سیچوان هات پات یکی از تند ترین غذا های تند است که در پخت آن از موادی نظیر سیر، گوشت، سبزیجات و یک فلفل خاص به نام سیچوان استفاده می شود.
بسیاری از گردشگران تور چین تمایل زیادی به خوردن کردن این غذا دارند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما