دراکولا در جنگل های شمال

دراکولا در جنگل های شمال، خبری است که ممکن است گردشگران را دچاره ترس و دلهره کند در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با دراکولا در جنگل های شمال در اختیارتان قرار دهیم.

دراکولا نام علمی یک حشره سمی از دسته سوسک ها می باشد که در نواحی شرقی و غربی استان گیلان و هچنین جنگل های استان مازندران به وفور دیده می شود. 
خوب است بدانید در محله های مختلف شمال کشور، این حشره نام های متفاوتی نظیر بند، وامج و غیره دارد.
دراکولا در جنگل های شمال کشور به کرات دیده شده است و بر خلاف تصور عموم نیش نمی زند، بلکه این حشره در اثر له کردن و یا فشار دادن سمی از خود ترشح می کند که این سم پوست را ملتهب کرده و باعث سوزش آن می شود.
اگر قصد سفر با تور شمال را دارید باید بدانید، که اگر محل سمی را به سرعت با آب بشویید هیچگونه ضایعه ای بر روی پوست شما باقی نخواهد ماند.
دراکولا ها دارای شکل ظاهری دراز و عجیب می باشد به همین جهت می تواند به راحتی و با سرعت زیاد پرواز کند. 
لازم به ذکر است که سم این حشره بر روی نقاطی از بدن که پوست حساسی دارند موثر است برخی از این نقاط عبارتند از گردن، بازو، شکم و غیره.
اگر در سفر با تور شمال توسط دراکولا گزیده شدید برای التیام درد می توانید محل زخم را همواره با آب و صابون شست و شو دهید توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت بهداشت ممکن است زخم و التهاب به سایر نقاط بدن نیز سرایت کند همچنین هنگام بروز عارضه از خاراندن و دست کاری آن خود داری کنید.
امیدواریم اطلاعات موجود در این مقاله برای گردشگران تور شمال مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز دراکولا در جنگل های شمال
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری