آبشاری در قلب بهشت

آبشار لوه در گلستان که به آبشاری در قلب بهشت معروف است یکی از جاذبه‌های تفریحی پر طرفدار استان گلستان محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این جاذبه گردشگری بسیار زیبا در اختیار گردشگران تور شمال و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.

آبشار لوه یا همان آبشاری در قلب بهشت در 20 کیلومتری گالیکش و در 5 کیلومتری جاده اصلی گلستان - مشهد و در کنار روستایی به نام لوه، در جنگلی انبوه با درختان پهن برگ واقع شده است. همجواری این آبشار با پارک جنگلی گلستان ارزش ویژه ‌ای به آن بخشیده است. گالیکش آبشارهای متعددی دارد که در این میان آبشار لوه با 75 متر ارتفاع از آبشارهای دیدنی و کم ‌نظیر استان گلستان و در روستای لوه است، به همین منظور به گردشگرانی که با تور شمال به این منطقه سفر می کنند پیشنهاد می شود حتما از این آبشار بی نظیر دیدن کنند. شاید برای بسیاری جالب باشند که بدانند، روستای لوه حدود 600 نفر جمعیت دارد که ساکنان آن عمدتا از طریق کارگری امرار معاش می ‌کنند.

آبشار لوه در امتداد يک شيب پلکاني به صورت طبيعی از صخره ها فرو می ريزد و دارای پنج طبقه می باشد که در داخل دره ای به عمق 35 متر و پوشيده از درختان جنگلی از قبيل ممرز، افرا توسکا واقع شده و در فصول بهار و تابستان، محيط زيبايی برای استراحت مشتاقان طبيعت فراهم می کند. آبشار لوه و آبشار کوه سنگی که در فاصله دو کیلومتری جنوب روستای لوه و در 24 کیلومتری شرق گالیکش واقع شده اند که در صورت توجه و سرمایه گذاری می توانند از مناطق خوب گردشگری استان گلستان باشند .
با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور شمال پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود به آبشارلوه که به تنها آبشاری در قلب بهشت معروف است، بازدید کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز آبشاری در قلب بهشت
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری