برترین تفریحات فرانسه

📅 انتشار : 1397/06/06 📅 بروزرسانی : 1402/08/29 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 2785
فرانسه یکی از کشور های توریستی جهان می باشد و سالانه گردشگران ‏زیادی از مناطق مختلف جهان به این کشور سفر می کنند در این مقاله قصد ‏داریم برترین تفریحات گردشگری فرانسه را برای گردشگران تور فرانسه معرفی کنیم.
 
سواحل نیس
 
سواحل نیس فرانسه
 

همه چیز درباره فرانسه - آشنایی با تاریخ و فرهنگ و مردمان کشور فرانسه

 

سواحل نیس

یکی از برترین تفریحات فرانسه گشت و گذار و وقت گذراندن در سواحل زیبای نیس می باشد. سواحل نیس با 25 ساحل عمومی و 15 ساحل خصوصی، مکانی بسیار رویایی و بسیار زیبا می باشد. در اطراف این سواحل رستوران های مختلف با انواع منوهای محلی و بین المللی وجود دارند، که گردشگران به راحتی می توانند از ان ها استفاده کنند.

گردشگران تور فرانسه باید توجه داشته باشند که ساحل نیس زیاد مناسب حمام آفتاب نمی باشد، زیرا ساحل آن به گونه ای نیست که بتوان بر روی آن دراز بکشید. به همین خاطر می توانید از دیگر تفریحات این ساحل زیبا استفاده کنید، که ورزش های آبی هستند بهره ببرید.

 
پارک های تفریحی پاریس
 
پارک های فرانسه
 

پارک بلویل پاریس

پارک بلویل پاریس نیز یکی از برترین تفریحات فرانسه می باشد که هر ساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور پاریس به این شهر زیبا سفر می کنند.
پارک بلویل به زمین بازی بلویل نیز شناخته می شود، زیرا این مکان برای کودکان طراحی شده است. به طوری که از سراشیبی‌ های تندی ساخته شده که کودکان را به صعود از آن ها تشویق می‌ شوند و البته این سطوح درجات مختلفی از سختی را دارا می ‌باشند تا همه کودکان با توانایی ‌های گوناگون قادر به آزمودن شانس خود در این صعود باشند. با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور پاریس پیشنهاد می شود که اگر کودکی با خود به همراه دارند حتما به این مجموعه تفریحی مهیج که یکی از برترین تفریحات فرانسه به حساب می آید، سری بزنند.
 
 
دیزنی لند
 
دیزنی لند پاریس
 
 

دیزنی لند پاریس

دیزنی لند پاریس نیز همانند موارد بالا جزء یکی از برترین تفریحات فرانسه می باشد. این نکته نیز برای گردشگران تور فرانسه لازم به ذکر است که این مجموعه تفریحی حدود 32 کیلومتر با شهر پاریس فاصله دارد. این پارك از جمله پارک های دو بخشی به شمار می ‌رود، به طوری که در دو قسمت دیزنی ‌لند و استودیوی دیزنی ساخته شده است، در قسمت استودیودی دیزنی فیلم‌ های انیمیشن با استاندارد های كمپانی دیزنی تولید می ‌شود و در قسمت دیزنی ‌لند، دنیای بازی بچه ‌ها، مجموعه‌ ای از فعالیت‌های مختلف، بازی، سرگرمی، فروشگاه های متعدد برای فروش اجناس با مارك و اشكال شخصیت‌های دیزنی‌ وجود دارد. بازی ‌های این مجموعه تفریحی همه نشأت گرفته از فضاهای خیالی و كارتونی هستند كه به شدت كودک را تحت تاثیر خود قرار می ‌دهند. با تمامی این تفاسیر به گردشگران پیشنهاد می شود از دیزنی لند پاریس که یکی از برترین تفریحات فرانسه می باشد، دیدن کنند و خاطره خوش و کودکانه ای برای خود رقم بزنند.
 
 
دیدنی های پرایس
 
شهر دیزلند
 

برج ایفلمشهور ترین برج تاریخی دنیا  و پر بازدید ترین جاذبه گردشگری جهان

 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.8 از 5 | از 100 کاربران به برترین تفریحات فرانسه