رویایی ترین جاده فرانسه

برای بسیاری از گردشگران در اقصی نقاط جهان تماشای مناظر زیبا و دیدنی و کسب آرامش دارای اولویت بیشتری نسبت به تجربه هیجان در پارک های آبی و سایر نقاط می باشد. به همین منظور در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا رویایی ترین جاده فرانسه را به شما کاربران گرامی معرفی کنیم.


رویایی ترین جاده فرانسه که آن را "جاده جنتالی" نیز می نامند، در جنوب این کشور و در منطقه ای سردسیر واقع شده است. رویایی ترین جاده فرانسه در لیست زیباترین جاده های اروپا قرار گرفته است و همین امر سبب شده که تعداد زیادی از گردشگران تور فرانسه برای بازدید و عبور از آن تمایل نشان دهند.

جاده جنتالی مناظر چشم نوازی را به نمایش گذاشته است که همواره نظر گردشگران تور اروپا را به خود جلب نموده است. در میانه های مسیر تونل هایی از جنس صخره و سنگ وجود دارد که زیبایی این جاده را دوچندان نموده است.

یک نکته بسیار جالب که در رابطه با این جاده زیبا وجود دارد این است که با وجود قرارگیری جاده جنتالی در منطقه ای کوهستانی و سرد، ولی هیچ گاه مسدود نمی شود و گردشگران تور فرانسه در تمامی فصول سال می توانند از آن تردد کنند و زیبایی های آن را به نظاره بنشینند. وجود چشم اندازهای منحصر به فرد و دیدنی در این جاده، لذت رانندگی را چند برابر می کند و بازدیدکنندگان را به وجد می آورد. همچنین منظره ای دلپذیر از خط ساحلی "کوت دازور" از این جاده قابل دید است که دارای زیبایی های خاصی می باشد.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که ترجیح می دهید تا از مناظر تماشایی موجود در یک جاده خوش منظره بازدید کنید، پیشنهاد می کنیم که از جاده جنتالی دیدن کنید تا خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود به ثبت برسانید.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رویایی ترین جاده فرانسه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری