رستورانی ما بین زمین و آسمان

کشور بلغارستان عجایب زیادی را در دل خود جای داده که یکی از آن ها رستورانی ما بین زمین و آسمان است. این رستوران عجیب در شهر خوش منظر و دیدنی صوفیه واقع شده که نظر جهانگردان مختلف را به خود جلب نموده است. یکی از اهدافی که گردشگران هنگام سفر به کشورهای مختلف مد نظر قرار می دهند این است که از غذاهای محلی آن کشور بخورند و طعم های جدید را امتحان کنند.
 
 
رستوران معلق
 
 

رستوران پرنده

رستورانی ما بین زمین و آسمان که در شهر صوفیه واقع شده است یکی از مکان های جذاب  است که مورد توجه گردشگران تور بلغارستان قرار گرفته است. این رستوران که به رستوران پرنده معروف می باشد این امکان را به شما می دهد که در ارتفاع 50 متری از سطح زمین غذا میل کنید و تجربه ای متفاوت را امتحان کنید.
 
 
رستوران معلق در هوا
 
 
در این مکان میزی با حدود 14 صندلی وجود دارد که بعد از قرارگیری میهمانان بر روی صندلی ها، توسط جرثقیلی به سمت بالا کشیده می شود و در فاصله ای بین زمین و آسمان امکان ثبت خاطره ای بی نظیر را برای شما گردشگران تور صوفیه به ارمغان می آورد. خوب است بدانید که بر روی این میزها تمامی اقلام لازم از قبیل: بشقاب، قاشق، چنگال، لیوان، ادویه جات گوناگون، نوشیدنی های بین المللی، آب و غیره وجود دارد که جای هیچ گونه نگرانی وجود نداشته باشد. این رستوران در لیست عجیب ترین رستوران های دنیا نیز جای گرفته است.
 
 
 
رستوران پرنده
 
 
این میز هیچ گونه پوششی در اطراف خود ندارد که سبب می شود گردشگران تور صوفیه به صورت کاملا مستقیم با محیط اطراف خود در ارتباط باشند. وقتی میز توسط جرثقیل به بالا کشیده می شود، نمای زیبایی از شهر صوفیه نمایانگر می شود که میهمانان می توانند از تماشای آن لذت ببرند. اگر شما هم قصد دارید به این شهر زیبا سفر کنید حتما به این رستوران خاطره انگیز بروید و از غذاهای خوش طعم آن میل کنید. 
 
 
رستوران پرنده بلغارستان
 
رستوران های عجیب در جهان
 
رستورانی میان زمین و آسمان
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر