مهیج ترین بانجی جامپینگ های دنیا

یکی از تفریحات مورد علاقه افراد شجاع بانجی جامپینگ است که معمولا در نقاط مرتفع جهان تمهیداتی برای انجام دادن آن در نظر گرفته می شود تا علاقه مندان بتوانند از هیجان و آدرنالین حاصل از آن لذت ببرند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا تعدادی از مهیج ترین بانجی جامپینگ های دنیا را به شما معرفی کنیم.

سد ورزاسکا
سد ورزاسکا از جمله مکان هایی است که دارای مهیج ترین بانجی جامپینگ های دنیا می باشد. سد ورزاسکا یکی از مرتفع ترین مکان های سوئیس است که ارتفاع آن به 220 متر می رسد. درختان نخل بی شماری که در این منطقه وجود دارد سبب می شود گردشگران تور سوئیس یک بانجی جامپینگ لذت بخش را تجربه کنند.

کانال کرین
کانال کرین که در دریای اژه واقع شده مقصدی محبوب برای بانجی جامپینگ می باشد که گردشگران تور یونان در سفر به این کشور می توانند از آن لذت ببرند. عرض این کانال حدود 21 متر، ارتفاع آن 79 متر و طول آن حدود 6 متر است. یکی از دلایلی که هنگام پرش به سمت پایین ترس زیادی را در افراد به وجود می آورد نزدیکی بیش از حد به دیواره های کانال می باشد.

پل بلوکرنز
پل بلوکرنز که "بلندترین مکان پرش در دنیا" به حساب می آید مناظر چشم نوازی دارد که گردشگران تور آفریقای جنوبی و دوستداران بانجی جامپینگ و هیجان را مجاب می کند تا در این مکان اوج هیجان را تجربه کنند. فاصله این پل زیبا که در پارک سیستیکاما قرار دارد، از رودخانه بلوکرنز تقریبا 215 متر است.

برج آلتا ویلا
در ایالت میناس گریس برزیل برجی مرتفع به نام برج آلتا ویلا وجود دارد که مکانی مناسب برای بانجی جامپینگ می باشد. ارتفاع این برج حدود 232 متر است و چشم اندازی رو به کوه های بلو هوریزونت دارد که باعث می شود بانجی جامپینگی مهیج را برای شما گردشگران تور برزیل به ارمغان آورد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مهیج ترین بانجی جامپینگ های دنیا

هرمزی 21 مرداد 97
1
چقدر مهیج ترین بانجی جامپینگ های دنیا هیجان انگیز بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما