سرویس دهی بهترین هتل های جهان

- سرویس دهی آمریکایی
سرویس دهی آمریکایی کامل ترین سرویس دهی می باشد. این نوع سرویس دهی را EP می نامند، که شامل همه ی موارد می شود. این نوع سرویس دهی شامل سه وعده صبحانه، نهار و شام است. در برخی هتل ها مسافران می توانند نوع غذا و مواد استفاده شده در تهیه آن را انتخاب کنند. همچنین انتخاب نوع نوشیدنی شامل این سرویس نمی شود. این نوع سرویس دهی در هتل های مختلف جهان ارائه شده، همچنین گردشگران تور اروپا لازم است بدانند که در برخی هتل های اروپایی این سرویس به عنوان فول برد شناخته می شود. اگر هتل شما از رستوران ها دور می باشد بهتر است  سرویس آمرکایی را انتخاب کنید.
- سرویس دهی آمریکای میانه
در این نوع سرویس همراه اتاق صبحانه و یک وعده غذا ارائه می شود.
- سرویس دهی اروپایی
سرویس دهی اروپایی بطور کلی کم طرفدار بوده و فقط شامل اتاق می شود و امکانات اضافی ندارد.
- سرویس دهی قاره ای
در اکثر هتل های معمولی دنیا سرویس قاره ای ارائه می شود که شامل اتاق و صبحانه است.
هتل مناهاوس در مصر یکی از لوکس ترین هتل های جهان محسوب می شود، این هتل به دلیل سرویس دهی منحصر به فرد و امکانات مدرنی که دارد می توان آن را به لیست سرویس دهی بهترین هتل های جهان اضافه کرد. اقامت در این هتل مانند یک سفر تاریخی بوده و در طراحی دکوراسیون آن از اشیا خاص و عتیقه استفاده شده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز سرویس دهی بهترین هتل های جهان
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
ضیغمی 24 تیر 97
1
سرویس دهی بهترین هتل های جهان فقط ایران خخخخخ
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری