جزیره های نخلی دبی

جزیره ‌های نخلی دبی  با هدف افزایش خطوط ساحلی شهر دبی ساخته شده است و ‏بزرگ ترین جزیره مصنوعی جهان می باشد که در فاصله 5 کیلومتری از سواحل دبی و در ‏آب های خلیج فارس واقع شده است. خوب است بدانید که برخی معتقد اند که جزیره ‏های نخلی دبی هشتمین عجایب جهان می باشد. 
در این جزایر انواع هتل ها، ساختمان های مسکونی، فروشگاه ها، مراکز تفریحی متعدد ‏وجود دارد همچنین لازم به ذکر است که در این جزیره امکانات رفاهی و تفریحی ‏بسیاری به گردشگران تور دبی ارائه می شود که برخی از آن ها عبارتند از سایت های ‏ویژه غواصی، انواع رستوران ها، باغ وحش زیر آب، پارک های مصنوعی، زمین های اسکی ‏روی یخ و غیره.
خوب است بدانید هم اکنون بیش از 12 هزار نخل واقعی در این جزایر مصنوعی در حال ‏رشد هستند که به زیبایی های این مجموعه افزوده اند.
رفت و آمد گردشگران تور دبی به جزایر نخلی دبی از طریق مونوریلی که به این منظور ‏تعبیه شده است صورت می گیرد البته گردشگران علاوه بر مونوریل می توانند از طریق ‏تونل زیر دریایی نیز رفت و آمد کنند.
برای حفظ این مجموعه پول های زیادی صرف می شود و تنها زمان می تواند میزان ‏موفقیت این پروژه بزرگ را تعیین کند.
بازدید از این جزایر می تواند یکی از بهترین تجربه های گردشگران تور دبی باشد.
امیدواریم این مقاله در سفر به شهر دبی برایتان مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز جزیره های نخلی دبی
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
تارا 16 تیر 97
4
جزیره های نخلی دبی واقعا زیبا و دیدنی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.