کاخی همانند گردنبند زمرد

کشور چین یکی از مقاصد گردشگری محبوب در بین جهانگردان است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. کاخ گردشگری شبیه گردنبند زمرد از جمله جاذبه های دیدنی این کشور است که زیبایی حیرت انگیزی دارد.

این کاخ گردشگری که کاخی همانند گردنبند زمرد است بر فراز یک تپه بنا شده و طراحی آن همانند یک گردنبند زمرد است. این کاخ توسط درختانی سر به فلک کشیده محاصره شده که زیبایی های کاخ را دو چندان کرده اند.
کاخی همانند گردنبند زمرد در ابتدا محل زندگی رهبر چین بوده که برای همسرش ساخته بود، آن ها در طی رخداد جنگ از کشور چین متواری گشت. این کاخ امروزه به یک موزه تبدیل شده که نظر گردشگران تور چین را به خود جلب نموده است. زیبایی منحصر به فرد این کاخ سبب شده تعداد زیادی از گردشگران تور چین این مکان را برای بازدید انتخاب کنند و از طبیعت بکر و چشم نواز آن لذت ببرند. در کشور چین سازه ها و بناهای عجیب زیادی ساخته شده که کاخی همانند گردنبند زمرد یکی از نمادهای آن است.

ساختمان کاخ 3 طبقه بوده که معماری چینی را به وضوح می توان در آن دید. طبقه سوم ساختمان دارای یک بالکن است که منظره بسیار زیبا و خوش منظری را برای گردشگران تور چین نمایان می کند. در جوار ساختمان تعدادی پله وجود دارد که برای رسیدن به ساختمان اصلی کاخ باید از آن ها عبور کنید. درختان بسیار بزرگی در اطراف ساختمان اصلی وجود دارد که قدمت فراوان داشته و در فصل بهار دارای درختان سرسبز بوده و در فصل پاییز برگ های آن زرد می شود. ساختمان کاخ از میان درختان بسیار زیاد قابل مشاهده است. این کاخ نزد گردشگران و توریست ها شهرتی مثال زدنی پیدا کرده و همواره زبان زد گردشگران تور چین و جهانگردان می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کاخی همانند گردنبند زمرد
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری