امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

امروزه یکی ازبهترین راه ها برای تجربه هیجان، ورزش بانجی جامپینگ می باشد. ورزش بانجی جامپینگ در سال های اخیر به یک ورزش بسیارمحبوب تبدیل شده که حتی برخی حاضر به پیمودن مسافت های طولانی برای انجام آن هستند. این ورزش ریشه در کشور نیوزلند دارد که امروزه در سرتاسر جهان گسترش پیدا کرده و در کشورهای مختلف می توان این ورزش عجیب و لذت بخش را تجربه کرد.
مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان در کشور اسپانیا واقع شده که دوستداران این ورزش هیجان انگیر می توانند با تور اسپانیا به این منطقه رفته و اوج هیجان را برای خود به ثبت برسانند. در طبقه 75 برج ماکائو مسیری 230 متری برای علاقه مندان این ورزش تعبیه شده که از آن به عنوان مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان نام برده شده و این پرش تنها 6 ثانیه و با سرعتی وصف نشدنی انجام می شود که گردشگران تور اسپانیا می توانند با رعایت اصول ایمنی آن را تجربه کنند. هزینه لازم برای انجام این ورزش مهیج در مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان در سال 1397 حدود 320 دلار می باشد.
در مسیری که برای انجام این پرش در نظر گرفته شده است، تعدادی کابل مخصوص وجود دارد تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری شود و ورزشکاران بدون برخورد به ساختمان بتوانند در مسیری مستقیم از پرش خود لذت ببرند و در انتها روی کیسه هوا فرود بیایند. گردشگران تور اروپا که برای انجام این ورزش به بالای برج می روند، چشم انداز بسیار زیبایی از ماکائو را می توانند به چشم ببینند.
در این ورزش فردی که داوطلب پرش می باشد به وسیله یک طناب فنردار و مقاوم ایمن می شود و از ارتفاعی قابل توجه به پایین پرت می شود، البته لازم به ذکر است که کلیه ی جوانب اندازه گیری شده و کاملا حساب شده می باشد و جای هیچ گونه نگرانی برای گردشگران تور اسپانیا که مشتاق انجام این ورزش هستند، وجود ندارد. 

نظرات مردم درباره مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

شیلا 19 خرداد 97
1
چقدر مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان هیجان انگیز بود
درج نظر