مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

امروزه یکی ازبهترین راه ها برای تجربه هیجان، ورزش بانجی جامپینگ می باشد. ورزش بانجی جامپینگ در سال های اخیر به یک ورزش بسیارمحبوب تبدیل شده که حتی برخی حاضر به پیمودن مسافت های طولانی برای انجام آن هستند. این ورزش ریشه در کشور نیوزلند دارد که امروزه در سرتاسر جهان گسترش پیدا کرده و در کشورهای مختلف می توان این ورزش عجیب و لذت بخش را تجربه کرد.

مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان در کشور اسپانیا واقع شده که دوستداران این ورزش هیجان انگیر می توانند با تور اسپانیا به این منطقه رفته و اوج هیجان را برای خود به ثبت برسانند. در طبقه 75 برج ماکائو مسیری 230 متری برای علاقه مندان این ورزش تعبیه شده که از آن به عنوان مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان نام برده شده و این پرش تنها 6 ثانیه و با سرعتی وصف نشدنی انجام می شود که گردشگران تور اسپانیا می توانند با رعایت اصول ایمنی آن را تجربه کنند. هزینه لازم برای انجام این ورزش مهیج در مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان در سال 1397 حدود 320 دلار می باشد.
در مسیری که برای انجام این پرش در نظر گرفته شده است، تعدادی کابل مخصوص وجود دارد تا از بروز هر گونه خطری جلوگیری شود و ورزشکاران بدون برخورد به ساختمان بتوانند در مسیری مستقیم از پرش خود لذت ببرند و در انتها روی کیسه هوا فرود بیایند. گردشگران تور اروپا که برای انجام این ورزش به بالای برج می روند، چشم انداز بسیار زیبایی از ماکائو را می توانند به چشم ببینند.
در این ورزش فردی که داوطلب پرش می باشد به وسیله یک طناب فنردار و مقاوم ایمن می شود و از ارتفاعی قابل توجه به پایین پرت می شود، البته لازم به ذکر است که کلیه ی جوانب اندازه گیری شده و کاملا حساب شده می باشد و جای هیچ گونه نگرانی برای گردشگران تور اسپانیا که مشتاق انجام این ورزش هستند، وجود ندارد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
شیلا 19 خرداد 1397
1
چقدر مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان هیجان انگیز بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری