فستیوالی برای عاشقان موسیقی

📅 انتشار : 1397/03/17 📅 بروزرسانی : 1402/06/19 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 967
فستیوال بین المللی جاز، یک رویداد فرهنگی مهم است که هر ساله در کشور ترکیه و شهر استانبول و در ماه جولای برگزار می شود و گردشگران و جهانگردان بسیاری برای شرکت در این فستیوال به شهر تاریخی و توریستی استانبول سفر می کنند. در واقع فستیوال جاز استانبول، گزیده ای از اجرا های موسیقی در سبک جاز را، با حضور هنرمندان معروف و سرشناس این سبک از سرتاسر جهان، ارائه کرده و در معرض نمایش قرار می دهد.
 فستیوال موسیقی جاز استانبول

تور استانبول - بهترین قیمت تور استانبول، خدمات عالی و تضمین کیفیت در لحظه آخر

معرفی فستیوال موسیقی جاز استانبول

فستیوال موسیقی جاز که در گذشته با عنوان فستیوال استانبول شناخته می شد، برای اولین بار در سال 1986 میلادی برگزار شده، سپس توسط موسسه فرهنگ و هنر استانبول سامان دهی شده است. گردشگران تور ترکیه خوب است بدانید اسپانسر و سرمایه گذار این جشنواره بانک Garanti می باشد.
جشنواره موسیقی جاز استانبول با اجرای کنسرت های Corea Chick و Kujala Steve در تاریخ هشتم جولای سال 1984 میلادی، کلید خورد. این فستیوال در سال های بعدی برگزاری، رویداد ها و برنامه های بیشتری از موسیقی جاز را اجرا کرد و این کنسرت ها امروزه تنها بخشی از این فستیوال بزرگ هستند. پس از حدود دو سال، یعنی در سال 1986 میلادی، فستیوال موسیقی جاز، جایگاه ویژه ای بین فستیوال های بین المللی پیدا کرده و سرانجام در سال 1994 میلادی، شکل تازه ای به خود گرفت، به طوری که در طی برگزاری آن شرکت کنندگان و همچنین گردشگران تور استانبول، شاهد برنامه ها و کنسرت های متعددی از سبک های مختلف موسیقی از جمله رگی، پاپ، راک و همچنین بلوز بودند. این جا بود که فستیوال جاز، به فستیوالی برای عاشقان موسیقی، تبدیل شد.
گردشگران تور استانبول جالب است بدانید فستیوال موسیقی جاز یا همان فستیوالی برای عاشقان موسیقی، از همان سال های آغازین برگزاری، میزبان هنرمندان و گروه های مشهوری از جمله جان جاربرک، وینتون مارشالیس، مایلز دیویس، گوران برگوویچ، بریان فری، کیث جارت و 10 ها فرد دیگر بوده است.

تفریحات استانبول - با مکان های تفریحی استانبول لذت سفرتان را تضمین کنید! 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از 100 کاربران به فستیوالی برای عاشقان موسیقی